Олександр Доманський — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар
Олександр Доманський

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Рівно рік тому в інформаційному просторі нашого краю пролунала новина про те, що слідчі Державного бюро розслідувань затримали у Бердичеві начальника сектору по боротьбі з наркотиками на тому, що він же ці наркотики і продавав.

 

Якщо лише протягом двох годин хтось ще не принесе до міської виборчої комісії документи та не перетворить цю кількість в «чортову дюжину».

 

Сьогодні останній день подання кандидатів для участі в місцевих виборах від політичних партій, і виборчі комісії працюватимуть до 24.00, щоб прийняти всю цю інформацію.

 

Хоча офіційні списки до виборчих комісій ще не надходили, але за фотографіями з партійної конференції, яка днями відбулася у розважальному комплексі в Сингаївці, це добре видно. Ні, там є вихідці й з інших партій, але цих все ж найбільше.

 

Звичайно ж, ця тема завжди широко висвітлювалась на сторінках газети «РІО-Бердичів» за всі 20 років її існування. А в цій фотозамітці згадаємо хоча б деякі дати та факти виборчої історії Бердичева двох останніх десятиліть.

 

Про це повідомили сьогодні журналісту в Бердичівській міській територіальній виборчій комісії.

 

Кілька тижнів тому в Бердичеві розпочався ремонт шляхопроводу в районі м’ясокомбінату, який анонсувався вже кілька років. То грошей не було, то проектна документація виявилась неякісною.

На засіданні Бердичівської районної територіальної виборчої комісії, яке відбулось 5 вересня, було прийнято постанову про утворення багатомандатних виборчих округів з перших виборів депутатів Бердичівської районної ради Житомирської області 25 жовтня 2020 року.

Хоча керівництво відділу освіти Семенівської ОТГ не вживає таких термінів, а просто каже, що учні Хажинської школи перейшли на дистанційне навчання. Це сталось внаслідок того, що у техпрацівниці школи лабораторно підтвердили наявність вірусу COVID-19.

 

Днями до редакції завітали згорьовані чоловік і жінка. Вони розповіли таку історію, від якої не залишився байдужим жоден член нашого колективу, хоча й чули ми раніше чимало страшних розповідей. Їх лист ми друкуємо нижче в повному обсязі.

 

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.