Олександр Доманський — РІО Бердичів

Понеділок, 19 Серпня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800
Олександр Доманський

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Вчора, близько 17.00, я зазирнув на сторінку ЦВК і не побачив там фінансових звітів кандидатів у народні депутати по 63 округу, які брали участь у нещодавніх виборах до Верховної Ради України, і написав на сайті замітку

 

Сьогодні о 10.00 в Житомирі розпочала свою роботу позачергова сесія обласної ради. Розпочалась вона традиційно з виступів волонтерів та активістів.

Ми вже писали, що новостворена військова частина в Бердичеві, навчальний центр Сил Спеціальних Операцій (ССО), на десятки мільйонів гривень будує стадіони, спортмайданчики, автодроми та інші об’єкти для спеціальної підготовки. 

За всіма перипетіями процесу об’єднання територіальних громад нарешті у них дійшла черга і до конкретних справ. Так, згідно з рішеннями Райгородецької сільської ради в Райгородку не створювали старостинського округу, а села Мартинівка і Лемеші додали адміністративно до Андріяшівського. Відповідно, в цих селах на сьогоднішній день майже не залишилось працівників бюджетних установ (головної рушійної сили в наведенні порядку на селі). Саме тому працівники апарату ОТГ й ініціювали акцію допомоги Мартинівці.

 

Станом на 01 травня 2019 року чисельність наявного населення міста Бердичева становила 75229 осіб. За січень-квітень 2019 року населення міста зменшилось на 210 осіб.Зменшення відбулося за рахунок природного скорочення населення та міграційних процесів.

Станом на 01 липня 2019 року кількість фізичних осіб-підприємців, які перебувають на обліку в Бердичівській ОДПІ, залишається на рівні минулого рокуі складає 3393 особи, з них, які обрали спрощену систему оподаткування – 2908 осіб.Порівняно з аналогічним періодом минулого року кількість підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування збільшилась на 239 осіб або 20 %. 

Подібні фестивалі проходять з 2000 року в Україні, а до цього багато століть у всіх країнах, де проживають індуси: Індія, Пакистан, Шрі-Ланка, Бангладеш тощо. Холі, або фестиваль кольорів — популярний індуїстський фестиваль весни. У цей день люди обсипають один одного кольоровою пудрою та поливають підфарбованою водою.

 

Хоча про це не говорилось під час засідання виконавчого комітету, де виступала з доповіддю головний лікар Бердичівського ПМСД Наталія Хорошун, але це зрозуміло з кількох тендерів, які були оприлюднені в системі «Прозоро».

 

Про це говорили на засіданні архітектурно-містобудівної ради у середу, 24 липня, усі присутні члени ради, керівники управлінь та відділів міської ради, які мають безпосереднє відношення до питань землі та будівництва, власник квартири, яка і замовила проекти реконструкції приміщень та, звісно ж, представник ПП «Архітектурна майстерня Бердичева», яке і займається даним проектом.

 

Але, якщо п’ять з шести кандидатів набагато випереджають  конкурентів, то на 67 окрузі поки що точиться боротьба за кожний голос.

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.