Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2010

Роздрукувати цю сторінку

Міський голова Бердичева незадоволений санітарним станом міста

Саме з фразою «посилити контроль за санітарним станом міста» мер Бердичева звернувся до своїх заступників на засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Враховуючи те, що зараз якраз сезон виконання робіт з благоустрою, у міської влади виникли деякі невдоволення тим, що не всі власники закладів міста відносяться до прибирання відповідально.

Василь Мазур за день до того проїжджав центральними вулицями міста та побачив неприпустимі факти: купа сміття, купа гіляк, ніхто нічого не робить, під’їжджають люди на серйозних машинах до своїх закладів, гарно одягнуті, все нормально, а прибрати біля себе не можуть.


З огляду на таку ситуацію очільник міської влади чітко дав завдання і Михайлу Гайчені, і Сергієві Онофрійчуку вмикати всі існуючі механізми і вплинути на дану ситуацію.


Хоча в даному випадку варто зазначити, що не лишень у центральній частині міста біля закладів можна спостерігати подібні картини. Навіть не зовсім на перший погляд примітні вулички, провулки, території вздовж парканів та інші не завжди можуть похвалитися чистотою та порядком. Хочеться вірити, що просто у свідомих бердичівлян ще не дійшли руки до прибирання власної території і додатковий контроль представників міської влади та їхній відгук на прийнятне прохання надати техніку чи інвентар для проведення благоустрою посилить таке бажання.

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Останнє від Світлана Семчук

Подібні матеріали