Роздрукувати цю сторінку

"Бердичівводоканал" оприлюднив список боржників, сума боргу - більше 2 мільйонів

Проблема якості води у Бердичеві – окрема тема для розмов як в кулуарах місцевої влади, де, на жаль, про це не так часто говорять, так і серед звичайних бердичівлян. Періодично у соціальних мережах з’являються фото води, якою нікого вже не здивуєш. Хоча зараз тих фото поменшало. Або людям набридло вже, або вода чистішою стала, або містяни самі почали очищати її всіма можливими і неможливими способами, або просто вже змирилися з тим, що розраховувати поки нема на що.


Та цікавим залишився той факт, що багато бердичівлян попросту не платять за водопостачання в їхні помешкання. Чи то акція протесту перед комунальним підприємством, чи то думка про те, що така вода стільки не коштує, чи платити нічим. Однозначної відповіді тут не дізнаєшся.


А от список боржників, розміщений на сайті «Бердичівводоканалу», доволі об’ємний по кількості будинків і квартир. Суми в цьому списку теж немалі, хоча і занесено до цієї таблиці боржників тих, борг по воді у котрих перевищує позначку у 800 гривень.


Дивлячись на кількість вулиць та будинків і на подекуди п’ятизначні числа, не враховуючи знаки після коми, розумієш, що картина невтішна. Більше пощастило, хоча щастям то це і не назвеш, тим, у кого борг за спожиті послуги склав одну, дві чи три тисячі на пару помешкань. У декого ж суми доходять і до 200 тисяч з будинку, щоправда і квартир там мало не півсотні.


Причому список цей складають і центральні, і віддалені райони міста, де за незрозуміло який період часу зібралися колосальні суми. Якщо приблизно скласти всі суми докупи, то вийде колосальне число у розмірі більш ніж 2 мільйонів гривень. Не будемо перераховувати те, на що могли б піти ті гроші, зазначимо лишень про те, чого найбільше побоюються містяни, - відключення води.


В даному випадку комунальники то можуть відключити боржників від мережі водопостачання, проте, згідно законодавства, такі дії є протизаконними. Єдине, що може чекати несвідомих платників, так це примусове стягнення зі споживача суми заборгованості через суд. Тож крути не крути, а борг є, і громадянам прийдеться його сплачувати, добровільно чи примусово, одразу чи частинами.

Список споживачів, що заборгували за отримані послуги більше ніж 800.00 гривень станом на квітень 2017 року

Подібні матеріали