Бердичівська районна рада за 1 гривню надала в оренду приміщення окремим бюджетним установам та громадській організації — РІО Бердичів
  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Бердичівська районна рада за 1 гривню надала в оренду приміщення окремим бюджетним установам та громадській організації

Серед дев’яти питань порядку денного, що розглядалися на сесії Бердичівської районної ради, депутати голосували і за питання встановлення орендної плати окремим бюджетним установам та громадській організації «Самооборона міста Бердичева та Бердичівського району».


Про орендну плату у розмірі 1 гривня на рік та про те, кому і на які приміщення вона надаватиметься, доповідав завідувач сектору управління майном комунальної власності виконавчого апарату районної ради Валерій Белінський.


Отож в оренду за 1 гривню на рік за користування приміщеннями адміністративного будинку, що знаходиться в управлінні районного малого комунального ремонтно-експлуатаційного підприємства Бердичівської районної ради по вулиці Соборній, 23 надаються апарату та структурним підрозділам Бердичівської райдержадміністрації. За таку ж плату надаються в оренду приміщення хірургічного корпусу управління Центральної районної лікарні Бердичівського району, що розташовані по вулиці Санаторній, 22, комунальній установі «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської облради.


Користуватися приміщеннями поліклініки управління Центральної районної лікарні Бердичівського району по вулиці Житомирській, 85-А за таку ж суму (1 гривню) будуть Бердичівська районна стоматологічна поліклініка та комунальна установа «Центр первинної медико-санітарної допомоги».


Про таку ж символічну оплату за користування приміщенням площею 10,7 кв.м говорили на сесії, надаючи оренду ГО ««Самооборона міста Бердичева та Бердичівського району» кабінет №6 адміністративного будинку, що знаходиться в управлінні районного малого комунального ремонтно-експлуатаційного підприємства Бердичівської районної ради по вулиці Соборній, 23. На минулій сесії приймалося рішення здачі в оренду даній організації гаража, який вони використовують для своєї діяльності, а тепер вони орендуватимуть і приміщення.


Дані проекти рішення мали підтримку депутатів районної ради, тому більшістю голосів «за» вони були ухвалені.

IMG 8217

IMG 8200

IMG 8201

IMG 8213

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.