Біля дитячої поліклініки у Бердичеві нарешті є «зебра» — РІО Бердичів

П'ятниця, 10 Липня

  • Бердичівський Базар

Біля дитячої поліклініки у Бердичеві нарешті є «зебра»

13 вер. 2016 Ульяна Житниченко

Приміщення по вулиці Фрунзе (нині вже вулиця Данилівська), де вже багато років розміщується відділення дитячої поліклініки, своєю історією сягає десятиліть. Одного часу там знаходився навіть чоловічий гуртожиток, в якому років десь так з сорок тому жили хлопці-студенти на той час Бердичівського маштехнікуму.


Згодом у приміщенні почала функціонувати і до нині ось уже років з двадцять працює дитяча поліклініка, куди батьки водять своїх дітлахів до лікарів. Напевно багато хто пам’ятає та й ще нещодавно міг помітити, як бердичівляни перебігають дорогу якраз навпроти поліклініки. Адже у більшості з тих, хто жив і живе у будинках навпроти, йшов чи йде зі сторони вокзалу варіантів потрапити у вищезазначене приміщення не так багато. Один з пішохідних переходів поряд зі світлофорами розміщується на перехресті цієї вулиці і вулиці Європейської. Інший же можна побачити, якщо пройти повз поліклініку до іншого перехрестя. Тому, аби не витрачати зайвий час, не підніматися чи спускатися до перехресть, в більшості випадків батьки з дітьми просто навмання переходять чи перебігають дорогу в забороненому місці. І стосується це навіть тих, хто просто поспішає у справах.


За 20 років діяльності цього медичного закладу такий потрібний у цьому місці пішохідний перехід не з’являвся. Аж ось нещодавно бердичівляни змогли побачити на дорозі таку довгоочікувану «зебру». Напевно, під той дзвін, коли у Бердичеві оновлювали дорожню розмітку та «малювали» нову, про доцільність появи тут пішохідного переходу і згадали.


Отож тепер молоді мами, тати та дітлахи нарешті мають змогу переходити дорогу у спеціально відведеному для цього місці. Проте приємністю такою користуватися бердичівляни зможуть недовго, бо, як відомо, приміщення дитячої поліклініки планують перемістити в центральну міську лікарню, в приміщення, де раніше було спочатку пологове відділення, а потім відділення гнійної хірургії. Наразі там проводяться ремонтні роботи, на які, нагадаємо, з державного бюджету виділено 1 мільйон гривень субвенції.


Хоча зайвою ця «зебра» після закриття у цій будівлі поліклініки не буде, бо людям все рівно буде простіше та зручніше переходити дорогу. Щоправда стосовно зручності можна посперечатися, бо автівки по цій дорозі їздять часто-густо і з немалою швидкістю. Тому бути обачними і обережними не завадить.

K0pf7zUQ4RU

wdf7klriBz4

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.