Хочеш поплавати у бердичівському басейні – готуйся платити більше — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Хочеш поплавати у бердичівському басейні – готуйся платити більше

Напевно, у кожному великому або й не зовсім великому місті є плавальні басейни. У деяких містах їх навіть кілька, куди охочі жителі приходять поплавати або просто для задоволення, або з медичних цілей. Обов’язковою така процедура є у графіку спортсменів, а більше всього відвідують такі підприємства ті, хто займається плаванням професійно.


У Бердичеві басейн всього один і за весь час існування його відвідало дуже багато містян. Дітки тут вчаться плавати, дорослі теж полюбляють ходити. Зрозуміло, що послуга не є безкоштовною, адже підприємству потрібно оплачувати комунальні рахунки та платити працівникам заробітні плати. У різні часи можливість поплескатися у басейні зменшувала гаманці бердичівлян на певну суму. Були часи, коли один сеанс плавання коштував дві гривні, а потім п’ять, хоч і було це, як то кажуть, за часів царя Гороха.


Час летить, на все змінюються ціни і басейн не є винятком. Оплата квитка останніми роками безпосередньо стала пов’язаною з підвищенням цін на тарифи. Враховуючи, що нині ці тарифи почали підвищуватися колосально швидко (мова йде про електроенергію, газ та водопостачання), то і постало питання чергового підняття вартості квитка на відвідування вищезазначеного підприємства.
Саме таку інформацію озвучили на засіданні виконавчого комітету. Також додали, що неприбуткова організація, яка знаходиться у комунальній власності міста, має штат з 13 працівників і 7-ми додаткових сезонних, яким платять заробітні плати, що теж трохи піднялися. Всі ці чинники і стали причиною збільшення сум вартості квитків та місячних абонементів.


Отож, в порівнянні з минулими цінами, нові стануть більшими на 5 гривень для дітей та на 10 гривень для дорослих. Якщо раніше дитячий квиток коштував 15 гривень, то відтепер це буде 20 гривень, дорослий був 20 гривень, а стане – 30.


Зросте ціна і на місячний абонемент, що включає в себе від восьми до дванадцяти відвідувань. Заняття плаванням з тренером для дітей замість 175 гривень обійдеться батькам в 240 гривень. Дорослим же прийдеться викласти з власних кишень 285 гривень замість 190.


Окрім того, збільшиться і вартість гри у теніс (20 гривень за одне заняття) та занять на тренажерах (25 гривень). На спортивний інвентар суми теж зростуть в середньому на 3-5 гривень. Для прикладу, жилет коштуватиме 10 гривень, дошка для плавання – 5, ласти – 10, а ціна за шапочку теж буде на 5 гривень дорожчою.


Таким же, як і був, тариф залишиться для вихованців дитячо-юнацької спортивної школи. А тим, хто має спортивні розряди та займається у спеціалізованих групах, взагалі не потрібно буде платити, бо плаватимуть такі бердичівляни у басейні безкоштовно.

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.