Які бердичівські вулиці похваляться новим асфальтом? — РІО Бердичів

Середа, 22 Вересня

  • vistavka800

Які бердичівські вулиці похваляться новим асфальтом?

Літо – це не лише пора відпусток, але й час, коли у комунальних служб наступає активна фаза ремонту доріг і тротуарів.. Не будемо зараз порівнювати Бердичів з іншими містами, де дороги кращі або гірші, просто зазначимо, що українське національне лихо не оминуло і наше місто. На жаль, як і в решті населених пунктів, у нас є вулиці, де асфальт лише на папері, провулки, де не ступала нога комунальників, і потріскані мозаїкою тротуари. Звісно ж, центр міста і головні дороги не йдуть ні в яке порівняння з тим, що твориться на околицях міста, де під час дощу розливаються озера і моря. Але рік за роком бердичівські комунальні служби і посадовці наближають місто до цивілізації і рівних доріг. Ось і в цьому році у місті буде проведено низку капітальних та поточних ремонтів покриття. 

Перелік вулиць і тротуарів, яким пощастить зустрітись з асфальтом, надав заступник міського голови Сергій Онофрійчук. За словами посадовця, список вулиць, які підлягають ремонту, затверджений депутатами міської ради на одній із сесій, визначились обранці і з черговістю ремонту.


А самі роботи умовно можна розділити на дві частини – капітальний та поточний ремонти. Зокрема, у міському бюджеті передбачено близько 1,5 мільйона гривень на капітальний ремонт міжсекторних доріг на кладовищі по вулиці Войкова та трохи більше мільйона гривень на вулицю КІМа. На останній у минулому році частково були проведені роботи з водовідведення поверхневих вод. Якщо вистачить коштів, то після цих двох зазначених вулиць продовжиться ремонт по Богдана Хмельницького.


На вулицях, названих на честь загиблих у зоні проведення АТО бердичівлян, буде проведено грейдерування. Відповідні роботи уже виконані по вулиці Романа Абрамова (60-річчя СРСР), Юрія Панасюка (25-го Жовтня) та Олександра Ковальчука (вулиця і провулок Наркоматівський). За сприятливих погодних умов грейдерування з підсиленням дороги буде проведене на вулицях Валерія Вітківського (Іллічівська), Олександра Пителя (10-ї Пятирічки), на IV-му провулку Шелушкова та Клари Цеткін.


«На зазначених вулицях не передбачено асфальтового покриття, але їх посилять щебенем та відсівом. Грейдерування з підсипкою буде проведено якісною щебеневою сумішшю», – каже посадовець.


На поточний ремонт доріг у Бердичеві планують витратити близько 2 мільйонів гривень. За ці гроші буде виконано ремонт вулиці Садової, де роботи вже розпочато, і заїзду з цієї вулиці до спортивної школи імені В. Лонського. Щоб зменшити транспортне навантаження на вулицю Толстого до садочка №28 по Руській, візьмуться за ремонт трьох зв’язаних між собою вулиць – Сакко і Ванцетті, Шолом Алейхема і Руську. Також поточний ремонт покриття буде проведено на вулиці Віталія Дульчика (Енгельса), Сергія Ковтуна, Торговій.


На центральних вулицях міста буде проведено асфальтування після фрезерування, тобто комунальники зрізатимуть пошкоджені ділянки покриття і заново кластимуть покриття на вулицях Європейській, Житомирській, Волочаївській, Героїв України і Войкова.


Виділено кошти і на ремонт тротуарів по вулиці Червоній, Шелушкова, розробляють документацію на ремонт тротуарів по вулиці Братів Міхеєвих. Частково буде проведено ремонт тротуарів біля ЗОШ №8 по вулиці Олега Реготуна.


Крім цього, розробляють проекти і на ремонт дорожнього покриття з тротуарами на вулиці Лілії Карастоянової – від Європейської до Б. Хмельницького, вулиці Олександра Венгера (ІІІ провулок Шелушкова) та провулок Олесандра Пителя (провулок 10-ї П’ятирічки). Зазначені вулиці – це те, що планується зробити в нинішньому році, своєрідна програма «максимум» для комунальників. Однак чиновник припускає, що перелік вулиць може збільшитись: ще кілька вулиць, переважно у приватному секторі, буде прогрейдеровано.

Фото: в процесі грейдерування вул. В. Вітківського 

IMG 20160530 084203

IMG 20160530 084154

IMG 20160530 084147

Відео

Анна Павловська

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.