"Житомиргаз" забороняє автономне опалення у Бердичеві — РІО Бердичів

Середа, 22 Вересня

  • vistavka800

"Житомиргаз" забороняє автономне опалення у Бердичеві

Наразі невідомо, чи будуть у міській раді видаватись дозволи на встановлення автономного опалення. Прийом заяв від бердичівлян розпочатий з 15 квітня, нині розгляду комісії очікує понад сотня заяв, але свої корективи у процес може внести компанія «Житомиргаз». 

За словами заступника міського голови з питань ЖКГ Сергія Онофрійчука, позиція підприємства у даному питанні досить категорична.


«Житомиргаз», з яким погоджується процес встановлення індивідуального опалення, відмовляється видавати дозволи без проведення відповідних розрахунків по кожному багатоквартирному будинку, де квартиру збираються підключати до автономного опалення. За приблизними підрахунками, по одному будинку необхідна документація коштуватиме від 26 тисяч гривень, а якщо обстеження потягне за собою подальшу реконструкцію газових мереж, то сума виросте в рази.
По суті, компанія керується постановою Кабміну, у якій йдеться про те, що дозволи на підключення видаються або на весь багатоквартирний будинок, або хоча б на під’їзд. З одного боку позицію підприємства можна зрозуміти, адже такі точкові від’єднання від системи централізованого опалення розбалансовують систему, погіршують якість та збільшують вартість для решти споживачів. Однак і людей, яким набридло мерзнути в своїх помешканнях, ніхто не в праві засуджувати за бажання самим регулювати температурний режим в квартирі.
За словами міського голови Василя Мазура, в минулому році місту зі скрипом вдалось проскочити і люди отримали дозволи. Як буде в цьому році – невідомо.
Поки що тривають перемовини і консультації з «Житомиргазом» для того, щоб на комісії, яка видає дозволи на автономне опалення, ухвалити відповідне рішення – видавати або ні. Якщо питання не буде врегульоване, то, навіть отримавши дозвіл від комісії, людина намарно витратить власні сили і кошти, бо «Житомиргаз» не видасть дозвіл на підключення.

Відео

Анна Павловська

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.