Вода у підвалі багатоповерхівки загрожує всьому будинку — РІО Бердичів

Понеділок, 13 Липня

  • Бердичівський Базар

Вода у підвалі багатоповерхівки загрожує всьому будинку

У дворі багатоповерхівки по вулиці Л. Карастоянової, 29 у вівторок, 17 травня, було гамірно – мешканці чекали представників комунальної сфери, щоб ще раз нагадати про свою проблему. Люди кажуть, що свого часу їхній будинок звели без дотримання технічних вимог, що призвело до збирання води в одному з підвалів. А враховуючи те, що в ньому розміщена щитова, це небезпечне сусідство неабияк лякає мешканців.


Останні кілька років вони засипали зверненнями установи, які мали б вирішити їхню проблему, але і представники і ЖЕКу, і Водоканалу їх ігнорували. Поки чекали на візит посадовців з відділу ЖКГ, люди розповіли, що зовсім нещодавно у них проходило зібрання, на якому обговорювались перспективи створення ОСББ, однак мешканці розуміють, що в такому випадку вирішення їхньої проблеми може відкластись ще на кілька років. Гроші на ремонт мереж і проведення необхідних робіт вони навряд чи швидко назбирають. На що йшли кошти, які вони щомісяця сплачували ЖЕКу, для людей лишається загадкою.


Оглянув приміщення начальник управління житлово-комунального господарства Олег Повійчук, який прибув на зустріч з мешканцями.


Важкі двері підвалу відчинились, випускаючи у ранкове повітря густий запах болота і застояної води, у якій промінь ліхтарика вихоплював купки сміття. Комунальник разом з людьми проінспектував ще одне підвальне приміщення, до якого вдалось з першої спроби знайти ключі, і, незважаючи на те, що там було сухо, запах нечистот збивав з ніг і забивав памороки. На кілька хвилин чиновник зміг відчути себе мешканцем цього будинку, уявити, як воно - жити, коли знизу тягне таким смородом, а від вологи стіни вкриваються пліснявою, і поміркувати над тим, чи платив би він за таке обслуговування.


Уже на свіжому повітрі пан Повійчук зазначив, що спершу буде перевірена документація по цьому будинку, щоб встановити причини підтоплення, а тоді вже до справи візьмуться фахівці, які відкачають воду та усунуть причини «паводку». На жаль, цей будинок з його проблемами не єдиний приклад того, що дістанеться у спадок від ЖЕКів бажаючим створити об’єднання співвласників.

Фотогалерея

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.