У Бердичеві відбувся розіграш земельних ділянок для учасників АТО — РІО Бердичів

Неділя, 31 Трв

  • Бердичівський Базар

У Бердичеві відбувся розіграш земельних ділянок для учасників АТО

Процедура виділення земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво учасникам антитерористичної операції у нашому місті триває. Черговий розіграш наділів зібрав військових та членів їхніх родин у вівторок, 17 травня, в актовому залі міської ради. У минулому році ділянки, що виділялись на Елінгу, в першу чергу отримали родини наших загиблих та поранених земляків, така ж черговість була збережена і під час нинішнього розіграшу.


Розподіл наділів проводився у два етапи: спершу землю отримали 23 поранених учасники війни на Сході, решта ж розігрувалась у порядку дати подання заяв – починаючи з 2014 року. Для потреб військових було виділено ділянки в двох масивах: Загребелля та Новосілки, по 43 та 73 ділянки відповідно.


Перед початком процедури Таміла Павлішина, заступниця міського голови, розповіла присутнім про роботу, яка передувала проведенню виділення земельних ділянок, акцентуючи увагу присутніх на тому, що вона проводитиметься й надалі. «Інвентаризація земель відповідно дорученню міського голови триває, в подальшому шукатимуться інші масиви і розподіл триватиме», - каже заступниця мера. Також пані Павлішина подякувала спілкам учасників бойових дій, які теж долучились до цього процесу, надавши свої рекомендації спеціальній комісії. Незважаючи на невеличку кількість ділянок, людей в залі було багато, участь у розіграші взяли 250 претендентів. Уже традиційно місію вирішувати подальшу долю земельних ділянок доручили присутній в залі малечі. Дітлахи з двох скляних ємностей по черзі витягували папірці з прізвищами та номерами ділянок, визначаючи, де будуватиметься кожен з претендентів, хто отримав ділянку.


Торік за рахунок міського бюджету було виготовлено проектну документацію усім учасникам розіграшу. Нині ж посадовці сподіваються, що в бюджеті знайдуться кошти на проектну документацію хоча б пораненим військовим.

Фотогалерея

Анна Павловська

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.