У Бердичеві на один аварійний будинок стане менше — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

У Бердичеві на один аварійний будинок стане менше

Чи не вперше про необхідність враховувати колорит старовинних споруд при будівництві в центрі міста заговорили на черговому засіданні містобудівної ради. Зібравшись наприкінці тижня, в п’ятницю, 8 квітня, її члени розглянули дві ескізні пропозиції: будівництво торгового центру по Торговій, 9 і реконструкція підвальних приміщень під кафе-бар за адресою Вінницька, 8-А.


На місці старого, дореволюційного, аварійного будинку по Торговій, 9, поблизу універмагу «Ювілейний», виросте нова будівля. Замовник збудує триповерховий будинок, на першому поверсі якого розмістяться магазини, частково торгові місця будуть і на другому поверсі, а решта – квартири. Всього планується, що їх на другому і третьому поверсі буде 8, площею від 60 квадратних метрів. Вхід до житлової частини передбачається з двору, в магазини, відповідно – з вулиці. Передбачається і благоустрій території з облаштуванням стоянки для автомобілів, доріжок тощо. Члени архітектурно-містобудівної ради хотіли б бачити новобудову, яка б відповідала колориту довколишніх споруд, адже поруч – історичний центр міста з будівлями, які вважаються його спадщиною і гордістю: медичний коледж, будиночок, де проживав Василь Гроссман, єврейські дворики по Торговій та багато інших. Трохи подискутувавши з приводу доцільності таких змін, забудовники все ж таки пообіцяли врахувати побажання присутніх.


Щодо ескізної пропозиції по вулиці Вінницькій, 8-А, то в підвальному приміщенні Будинку торгівлі планується облаштувати заклад громадського харчування. У майбутньому кафе-барі буде два зали, кухня і підсобні приміщення. На вулиці облаштують літній майданчик, який дещо видозмінить фасад будівлі. Розглядаючи проект, члени містобудівної ради нагадали про освітлення території у вечірній час та відеоспостереження біля закладу. Після запевнень врахувати зауваження, обидві пропозиції, розглянуті на засіданні, були прийняті за основу.

DSCN3818

DSCN3819

DSCN3821

DSCN3822

DSCN3823

DSCN3828

DSCN3836

Відео

anoliya zb 800

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.