Учасник АТО і бердичівський депутат не миряться у спільному дворі — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Учасник АТО і бердичівський депутат не миряться у спільному дворі

Минулого року на останній сесії міської ради бердичівські депутатами від “Самопомочі” озвучили проблему військового, який нещодавно повернувся із зони АТО. Річ у тім, розповів солдат 26-ої Бердичівської бригади, що він разом з родиною проживає у будинку на два власники. Його сусід-співвласник – депутат від ВО “Батьківщина” Володимир Осипенко, який перешкоджає йому у вільному доступі додому. Тому він звернувся по допомогу до громадськості та до суду. Із попереднім власником частини будинку родина армійця не мала проблем. А тут, каже голова родини, що не день, то з'ясування стосунків.


Сергій говорить: “Уже давно немає змоги підвезти будматеріали, необхідні для ремонту. Тому вимушений на своє подвір’я носити їх руками. Так у результаті зірвав спину”.
Бердичівський міський голова Василь Мазур запропонував обом сторонам зібратися у його кабінеті, аби з'ясувати усі обставини справи. Для цього запросив фахівців. Прийшли і представники засобів масової інформації, появі яких були раді не усі.
Коли почали з'ясовувати, хто правий, стало відомо: 807 м2 стали спільною сумісною власністю у 2011-му році. Тоді ж сервітутом для проходу-проїзду було встановлено площу 37 м2. На той час цей документ погодили усі служби. У 2013-му році частину будинку продали новому власникові. Так військовий Сергій Тітяєв став сусідом Володимира Осипенка, нині – депутата міськради. І тоді, пригадує, почалися проблеми.
Сусід військового має іншу думку стосовно проблеми. Зі слів депутата, у відповідних структур мали би виникнути питання до оформлення земельної документації взагалі.
У ході дискусії з'ясувалося: сусід військового, будуючи прибудову до своєї частини будинку, не брав у Тітяєва дозволу як у співвласника. Та є й питання щодо землі, на якій стоїть гараж депутата. Тому, аби уникнути взаємних образ і суду, Василь Мазур запропонував виїхати за адресою чоловіків, щоб спробувати вирішити ситуацію там.
На місці сусіди почали доводити один одному свою правоту. У міськраді переконані: конфлікт би вичерпався, якби сторони пішли на поступки один одному і не забули того, що прописано у сервітуті: проїзд і прохід для обох сусідів має бути у вільному доступі. А так, імовірно, судове засідання у кінці січня розсудить, хто має рацію.

https://youtu.be/O10v34RY6Y0

 

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.