Є борги за воду? Готуйся до відключення... — РІО Бердичів

Четвер, 2 Квітня

  • buhoblik800

Є борги за воду? Готуйся до відключення...

12 лист. 2015 МКП «Бердичівводоканал»

Звертаємось до мешканців м. Бердичева , споживачів послуг з централізованого водопостачання та водовідведення

Відповідно ст.162 Житлового Кодексу України споживач зобов’язаний вносити плату за отримані послуги. Оплата послуг повинна проводитися не пізніше 20 числа місяця, що настає за розрахунковим.


Станом на сьогоднішній день заборгованість населення за надані послуги водопостачання та водовідведення становить 1216520,55 гривень.


Вищезазначена заборгованість виникла в результаті безвідповідального ставлення споживачів до розрахунків за отримані послуги.


Незважаючи на неодноразові попередження про необхідність своєчасного розрахунку, боржники продовжують безоплатно користуватися послугами та накопичувати борги, що призводить до скрутного фінансового становища МКП «Бердичівводоканал», яке, в свою чергу, має борги по придбаних технологічних матеріалах, невчасно сплачує платежі до бюджету. Під загрозою – уся виробничо-господарська діяльність МКП «Бердичівводоканал».


Якщо наше звернення не буде почуте боржниками і вони не сплатять своєчасно та у повному обсязі кошти за отримані послуги з водопостачання та водовідведення, підприємство змушене буде застосувати до них непопулярні заходи впливу – відключення від мереж водопостачання та водовідведення:


«Не платиш за надані послуги – не користуйся ними».

Адміністрація МКП «Бердичівводоканал»

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.