Ранкова кава для директора бердичівського водоканалу — РІО Бердичів

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2010

  • Бердичівський Базар

Ранкова кава для директора бердичівського водоканалу

Саме такого, приємного та насиченого, кавового кольору біжить вода з кранів на Червоній горі. Відрізняється вона від ранкового напою, що дарує заряд бадьорості, тільки різким, не дуже приємним, запахом, що змушує усі рецептори ховатись подалі.

Ранок четверга для мешканців Червоної Гори розпочався з чергового неприємного сюрпризу. З кранів знову полилась коричнева «жижа», яка у Бердичеві називається «водою». Обурені мешканці цього мікрорайону скинули світлини того, що в них бігло з кранів, на електронну пошту нашого видання, іронізуючи, що вони тепер можуть видобувати корисні копалини вдома.


Корисні копалини - це добре, але краще було б заварити з неї каву для директора бердичівського водоканалу. Пам’ятається, пан Ревуцький не раз говорив пресі, що він п’є воду з під крану, тож мешканцям цього мікрорайону можна скинутись кількома будинками на печиво і запросити директора водоканалу на каву.


P.S. Згадавши розмови посадовців про виїзд спеціальної комісії на місце, тобто у квартиру людини, де з кранів біжить субстанція, мало схожа на воду, ми вирішили повідомити про проблему на гарячу лінію 15-05.Оператор вислухала нас, але, дізнавшись, що немає конкретної квартири, а лише адреса (вул. Братів Міхеєвих, 4), заявку не прийняла.

IMG 20151105 095149

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.