У Бердичеві розпочався перерахунок субсидій на опалювальний сезон — РІО Бердичів

Понеділок, 30 Березня

  • buhoblik800

У Бердичеві розпочався перерахунок субсидій на опалювальний сезон

На першому поверсі міського управління праці та соціального захисту населення знову людно, адже з третього листопада у Бердичеві стартував перерахунок субсидій на період опалювального сезону. 

Станом на вересень, у Бердичеві було призначено субсидій на 25 мільйонів гривень. За підрахунками фахівців управління праці, нині близько 16 тисяч бердичівських родин отримують допомогу від держави на сплату житлово-комунальних послуг.
Кількість звернень, за словами начальника управління Олега Павліківського, у порівнянні з минулим роком, збільшилась на 127 %.


Всім, кому субсидії були нараховані у літній період, будуть проведені розрахунки на опалювальний сезон. Щоб отримати перерахунок, бердичівлянам, прихопивши з собою попередні розрахунки, слід звернутись в 4 або 6 кабінет управління праці та соціального захисту населення, де проводять прийом два спеціалісти. Щоб не стояти в черзі, можна попередньо записатись у зручний для себе час за тел. 2-23-79, прийти і забрати свої перерахунки. За день фахівці реєструють близько сотні нових звернень від містян, яких сплата рахунків за комунальні послуги ставить на межу виживання, і видають їм перерахунки.

Відео

Анна Павловська

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.