ЗРАЗКИ заповнення заяви і декларації на оформлення субсидії — РІО Бердичів
  • Ада Роговцева

Людям, які мали субсидію в минулому році, можуть не заповнювати заяву і декларацію, їх продовжать автоматично, - відзначають в управлінні праці, просто буде зроблено перерахунок нової субсидії.

Різні ситуації бувають в родинах: хтось прописаний, але не проживає, хтось виїхав і не знятий з обліку, і т.д., тож кожен випадок, розглядається в індивідуальному порядку управлінням. Якщо людина зіпсувала бланк декларації чи заяви зможе їх отримати в управлінні праці та соц.захисту, або в комунальних підприємствах. Скажімо, на замовлення тепломережі виготовлено близько 10 тисяч бланків, стільки ж замовило і управління, тож за потреби людина зможе звернутись за ними. Також фахівці управління проводять консультації в колективах міських підприємств, тож керівники можуть їх запросити звернувшись до начальника управління праці та соціального захисту Олега Павліківського за тел. 2-12-16

zayava

zayava1

ЗАВАНТАЖЕННЯ  бланк заяви

 

Відео

Інна Май

Журналіст "РІО-Бердичів"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.