Ремонт мосту в Бердичеві йде «шаленими» темпами — РІО Бердичів

Неділя, 5 Грудня

Ремонт мосту в Бердичеві йде «шаленими» темпами

Але, не скрізь. Так, знизу працює аж дві бригади по десятку чоловік, а зверху – тихо і пусто.

Ремонт шляхопроводу в районі м’ясокомбінату вже став і соромом, і біллю, і горем нашого міста, адже розпочався він ще на початку минулого літа, а закінчення його не видно й близько.
Майже півроку на будівництві не було взагалі нікого, бо старих поганих підрядників типу вигнали, а нових, хороших довго шукали. Точніше сказати важко, бо замовником ремонтних робіт є департамент облдержадміністрації, а він на інформацію нещедрий.


Десь три місяця тому голова обладміністрації публічно пообіцяв, що міст в Бердичеві буде відремонтовано в цьому році. Саме тоді, на будівництві знову закипіла (ну, принаймні, почала варитись) робота. І за цей час, нарешті доробили дорожнє полотно на половині мосту та позавчора вже пустили транспорт по відремонтованій частині.


Тобто, якщо екстраполювати термін ремонту половини мосту, який тривав майже півтора року, то до закінчення може бути ще стільки ж. Саме цю, видиму частину робіт, варто було б прискорити, адже кожен день набігає сотні годин, які сумарно проводять в чергах транспортні засоби. Зробили б швидше верх, та й длубались би внизу, але, ні.


Сьогодні одна бригада робітників бетонувала насип під мостом, а інша – продовжувала обробляти балки мосту спеціальними розчинами. Як розповів один з робітників цієї бригади, він тут майже з самого початку, але за цей час змінилось вже чотири бригади по черзі, і до сьогодні не зроблено ще й половини цієї скурпульозної роботи.


Як пояснив інший працівник, всі конструкції мосту спочатку зачищались від бруду, потім обробляються ацетоном, який вбирає вологу, зашпакльовуються всі видимі частини арматури, накладається грунт і фарбується спеціальною фарбою. Зараз закінчують обробляти половину, де не ходять поїзди, і навіть бояться планувати, скільки часу може зайняти обробка іншої половини, де час від часу все-таки проходять потяги. А крайні балки до того ж мають бути обшиті металевими кожухами, які має робити ще одна бригада зварювальників.


Зараз надворі поки що плюсова температура, тому бетонування проходить в штатному режимі, але якщо зі зняттям покриття наверху знову будуть зволікати, то доведеться, як в минулому році бетон прогрівати калориферами, що значно здорожчує роботи, та й якості не додає.


На жаль, керівника робіт на місці не було, тому й дізнатись про якісь графіки чи терміни не вдалось, але з побаченого стає зрозумілим, що обіцянка очільника області навряд чи буле виконана.


Хіба що на перилах причепити великого плаката з написом «Губернатор - брехун» та його портретом. Може, хоча б тоді була б якась відповідальність за слова та вчинки...

mist1

mist2

mist3

mist4

mist5

mist6

mist7

mist8

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.