Сучасні технології поводження з небезпечними відходами вже доступні в Україні — РІО Бердичів

Понеділок, 18 Жовтня

Сучасні технології поводження з небезпечними відходами вже доступні в Україні

Людство живе на планеті Земля вже більше десяти тисяч років, але лише якусь сотню років тому почало задумуватись, що планета не в змозі справитись з наслідками діяльності людини в глобальному аспекті. 

Раніше більшість предметів чи споруд після закінчення термінів своєї експлуатації більш-менш швидко саморуйнувались та перетворювались в безпечні сполуки і субстанції. Деревина – згнивала чи згорала, цегла – вивітрювалась чи розмокала, залізо – іржавіло, саме тому до наших днів у вигляді археологічних знахідок дійшли лише вироби з золота та деяких інших металів, скла чи високоякісної кераміки.

Але, з розвитком науково-технічного прогресу, у вжитку з’явились предмети з таких матеріалів та речовин, які за природних умов не зможуть розкластись навіть за мільйони років. Особливо небезпечним є те, що відходи з таких матеріалів забруднюють грунт, воду та повітря, чим спричинюють як локальні, так і глобальну екологічну катастрофи.

Здавалося б, чим може нашкодити екології планети одна відпрацьована батарейка чи одна лампочка, але їх виготовлено вже стільки багато, що необдумане поводження з цими маленькими предметами може викликати велику біду. А для того, щоб дізнатись, що треба робити, щоб цього не сталось, переходь на сайт https://kf-systems.com.ua/produkciya/urna-dlya-nebezpechnyh-vidhodiv

Хто має дбати про безпечне управління відходами

Уряди країн, муніципалітети міст, великі та малі компанії і кожна окремо взята людина не може стояти осторонь цієї проблеми і впровадження сучасних технологій поводження з небезпечними відходами має стати повсякденним явищем, а не показухою.

Екологічне виховання підростаючого покоління, детально виписане законодавчі та нормативні документи щодо поводження з відходами та реальні штрафи за його порушення, підтримка суб’єктів, які впроваджують екологічні технології – все це має стати правилом у повсякденному житті.

Де закупити необхідне обладнання

Сьогодні вже не потрібно закупати відповідне обладнання за кордоном, бо в Україні з’явились вітчизняні компанії, як виробляють весь спектр необхідного устаткування. І якщо ви теж відчуваєте свою відповідальність за майбутнє планети, та хочете долучитись до її збереження, купуйте спеціалізоване, сертифіковане та перевірене часом обладнання у виробника - київської фірми «КФ-СІСТЕМС», яка займає провідні позиції на ринку України.

Тут зібрались спеціалісти, які мають великий досвід у виробництві обладнання з металів та пластмас та розуміють всі внутрішні підводні камені співпраці з комунальними та приватними компаніями, що займаються управлінням з відходами.

Що виготовляють на підприємстві «КФ-СІСТЕМС»:

  • Склопластикові контейнери для сортування відходів
  • Урни для сортування
  • Вуличні урни
  • Урни сіті-лайт
  • Підземні контейнери для побутових відходів
  • Урни для небезпечних відходів

urni1

Для чого потрібні Урни для небезпечних відходів

urni2Саме про них слід розповісти дещо детальніше, адже це досить новий вид спеціалізованого обладнання, яке поки що рідко зустрічається нам на вулицях чи супермаркетах. На жаль, окремі ініціативи торгових мереж, активістів чи волонтерів до сьогодні не можуть вирішити комплексно проблеми збору для утилізації найбільш небезпечних побутових відходів – ЛЕД-ламп, батарейок та побутових термометрів.

Саме для цього на підприємстві «КФ-СІСТЕМС» розробили спеціальний контейнер для роздільного збору батарейок та ламп, в якому є й спеціальний відсік для збору градусників.

Відділення для ламп та батарейок мають об’єм, відповідно 35 і 28 літрів, а відсік для термометрів – 2 літра. Всі відділення мають спеціальні пристрої та замки, які запобігають несанкціонованому проникненню до них. Додатково виріб може комплектуватись системою моніторингу наповненості та диспетчеризації.

Ніхто не знає, скільки ще людство житиме на цій планеті, але коли кожен буде докладати хоч трохи зусиль для її збереження, такий термін, безумовно, зростатиме.

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.