Вже відомо, коли в Бердичеві розпочнеться опалювальний сезон і якими будуть тарифи — РІО Бердичів

Субота, 4 Грудня

Вже відомо, коли в Бердичеві розпочнеться опалювальний сезон і якими будуть тарифи

Про це на засіданні позачергової сесії міської ради, що відбулося у середу зранку, розповів керівник КП «Бердичівтеплоенерго» Сергій Приймак.

Сказано це було у контексті питання про відшкодування різниці в тарифах у 2021 році, яке було включено у порядок денний. З міського бюджету на це відшкодування для теплоенерго буде додатково виділено 1 мільйон 700 тисяч гривень.


Сергій Приймак, говорячи про готовність підприємства до опалювального сезону, зазначив, що ремонтні роботи на усіх котлах 14-х котелень були проведені. Ведеться робота по реалізації проекту НЕФКО і нічого не заважає підприємству робити це частинами. Обладнання поставлене в повному обсязі, а монтажні роботи будуть виконані до кінця наступного місяця.


Набір води в систему центрального опалення виконано, залишилось лише 5-6 житлових будинків, в яких не заповнено через проблему зміни голів ОСББ. Тобто у нових голів немає ключів і, відповідно, доступу до системи теплопостачання, але питання буде вирішене.


З 18 жовтня операторів котелень, які нині стоять на обліку в службі зайнятості, викличуть на роботу, а 19 жовтня вже запустять котельні і в оселях бердичівлян, а також в бюджетних установах та організаціях, зокрема і в закладах освіти, з’явиться тепло. В міській лікарні котельню, як було сказано, включили у вівторок, 12 жовтня.


Стосовно вартості теплопостачання, то заступник міського голови з питань ЖКГ Олена Благодир зазначила, що відповідно до Меморандуму, ціна газу для населення становить 7,42 грн. за куб.м з ПДВ, але без транспортування. Згідно з розрахунками тариф на тепло для населення мав би бути 2198,95 грн. за 1 Гкал з ПДВ, проте за умовами того ж таки Меморандуму в цьому опалювальному сезоні бердичівляни платитимуть за тарифом минулого сезону - 1693,53 грн. за 1 Гкал. А цю різницю у тарифах – 39 мільйонів гривень – має відшкодувати державний бюджет.


На рахунок бюджетної сфери, то ціна на газ становитиме 16,7 грн. за куб.м з ПДВ і тариф на послугу буде розрахований із ціни 3590,82 грн. за 1 Гкл. Різниця в тарифах згідно з розрахунками складе 29 мільйонів гривень, але щодо її відшкодування поки невідомо. Ціна для інших споживачів на жовтень місяць за газ становить 24,769 грн. за куб.м і тариф на тепло - 4890 грн. за 1 Гкл.

teplo 1

teplo 2

teplo 3

teplo 4

teplo 5

teplo 6

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.