До міської ради надходять скарги на бердичівських перевізників — РІО Бердичів

Середа, 20 Жовтня

До міської ради надходять скарги на бердичівських перевізників

Нещодавно ми повідомляли про те, що голосуванню членів виконавчого комітету Бердичівської міської ради за підвищення вартості проїзду у маршрутках до 8 гривень передувало зібрання членів робочої групи з питань тарифу на перевезення громадським транспортом та перевізників, на якому, зокрема, йшла мова про підписання додаткових угод.

Ці угоди, нагадаємо, передбачали штрафні санкції у тому разі, якщо перевізники не виконуватимуть умови Типового договору. Ще тоді власники маршруток обурювалися, що таким чином на них зможуть скаржитися по причинам і без, а їм постійно доведеться сплачувати штрафи. Проте після багатьох викладених і міським головою, і його першим заступником аргументів, що, мовляв, є інформаційна картка, яку потрібно правильно заповнити і інформація з якої буде розглянута в міській раді, після чого і прийматимуть рішення - накладати штраф чи ні, все ж перевізники ці угоди підписали.


І ось тепер стало відомо, що до міської ради, зокрема до управління економічного розвитку, надійшли скарги на надавачів послуг у сфері громадського транспорту. Про це повідомляє офіційний сайт міста.
Оскільки ці скарги, на думку комісії, були складені неналежним чином та не мали фото- чи відеопідтвердження, перевізників в усній формі зобов’язали усунути недоліки. А про одного із таких надавачів послуг було повідомлено трохи детальніше.


Це перевізник, котрий обслуговує маршрут №15 і на якого поскаржилися за незадовільний технічний стан транспорту. Комісія розглянула скаргу і наданий заявником у якості підтвердження відеозапис та склала Акт про порушення умов Договору. Перевізник отримав попередження і зобов’язаний привести до ладу транспортний засіб, аби наступного разу не бути оштрафованим.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.