З результатами роботи адміністративної комісії ознайомився виконком Бердичева — РІО Бердичів

Середа, 22 Вересня

  • vistavka800

З результатами роботи адміністративної комісії ознайомився виконком Бердичева

На засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради, що проходило у четвер, 15 липня, з роботою адміністративної комісії за 2020 рік та І півріччя 2021 року знайомив присутніх начальник управління житлово-комунального господарства Руслан Квятківський.

За словами доповідача, при прийнятті рішень про адміністративну відповідальність за правопорушення адмінкомісія враховує обов’язково матеріальне становище правопорушника та ступінь завданої ним шкоди. За період 2020 року та І півріччя 2021 року було накладено штрафів на загальну суму у 94 тисячі 885 гривень. З них добровільно було сплачено 37 тисяч 447 гривень, а разом з примусовим виконанням грошового покарання до міського бюджету за звітний період надійшло 147 тисяч 800 гривень.


Якщо розглядати по статтям Кодексу України про адміністративні правопорушення, то складені протоколи стосувалися статті 150 («Порушення правил користування жилими будинками і жилими приміщеннями») – 214 справ, статті 152 («Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів») – 81 справа, статті 154 («Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів») – 8 справ, статті 156 («Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами») – 11 справ, статті 159 («Порушення правил торгівлі на ринках») – 22 справи, статті 180 («Доведення неповнолітнього до стану сп'яніння») – 5 справ, статті 184 («Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей») – 2 справи та статті 212 п.1 («Повідомлення неправдивих відомостей державним органам реєстрації актів цивільного стану та несвоєчасна реєстрація народження дитини») – 1 справа.


Крім того, як додав Руслан Квятківський, розглядаються справи за місцем проживання правопорушника, тому значна кількість протоколів надходила з інших міст: Києва, Житомира, Хмільника, Козятина, Вишгорода та Нової Каховки. Також за звітний період працівниками таких комунальних підприємств Бердичева, як ВЖРЕП №7, МКП «Бердичівводоканал», ТОВ «Полісся Екосфера», видано 18 тисяч 062 попередження. І, знову ж таки, нині з метою покращення контролю над дотриманням правил благоустрою при виконавчому комітеті Бердичівської міської ради створено муніципальну інспекцію, яка також має право складати адміністративні протоколи за порушення правил благоустрою міста.

Kviatkavskiy1

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.