За витік нечистот оштрафували бердичівлянку — РІО Бердичів

Середа, 22 Вересня

  • vistavka800

За витік нечистот оштрафували бердичівлянку

Активно показує себе у дії нині новостворена при міській раді муніципальна інспекція, котра замінила інспекторів «Бердичівкомунсервісу». У Фейсбуці дана інспекція вже створила сторінку, на якій головний спеціаліст завзято поширює інформацію про обстеження тієї чи іншої адреси, вручення попереджень про порушення правил благоустрою міста, висловлення подяки за наведений лад на прибудинковій території тощо.

Сьогодні на засіданні адмінкомісії вже були присутні інспектори цієї нової інспекції разом з головним спеціалістом і на чолі з начальником Володимиром Пономарчуком. І всі три протоколи, що були розглянуті на засіданні, складали працівники цієї інспекції.


Найперший адмінпротокол стосувався бердичівлянки, котра проживає по вулиці Польовій. Сусіди поскаржилися на постійний витік нечистот за межі господарства, в якому жінка проживає. Її чоловік раніше вже притягувався до адміністративної відповідальності, адже він утримує свиней і, за словами тих же сусідів, все текло за паркан та стояв сморід. Цього ж разу відповідати довелось дружині, бо було виявлено роздільне збирання побутових відходів без дотримання вимог про відходи, а саме: витік нечистот за межі земельної ділянки. Цим порушені правила благоустрою Бердичева і стаття 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.


Є фотофіксація, причому інспектори зробили багато світлин. Жінка відмовилася підписувати протокол, але під час перевірки були присутні і свідки, щоправда в той день на місці, де ці нечистоти стікали, було сухо і яма вже була викачана. Але це не поодиноке звернення від людей зі скаргою на даних господарів. Інспектори розказали, що потрібно зробити, аби вирішити проблему з нечистотами. Чоловік зазначив, що він встановить спеціальну бочку для цих відходів, тим більше, що нібито вона вже придбана.


Наразі, згідно зі складеним протоколом і відповідно до порушеної статті КУпАП, жінку у будь-якому випадку очікував штраф, бо попередження по цій статті немає. Сума – від 340 до 1360 гривень. Спільним рішенням членів адмінкомісії жінці призначили максимальний – 1340 гривень.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.