Бердичівлянам підробляють дозволи на індивідуальне опалення — РІО Бердичів

Вівторок, 21 Вересня

  • vistavka800

Бердичівлянам підробляють дозволи на індивідуальне опалення

Про це на сьогоднішньому засіданні комісії з розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення та гарячої води присутнім розповіла голова комісії Олена Благодир. Адже серед тих дозволів, котрі надійшли особисто до неї, мінімум 2 були якраз і підробленими, тому представнику теплоенерго, а точніше – директору, та газконтори вона порадила ретельно перевіряти документи.

Тобто, як зазначила Олена Благодир, народ уже пішов інших шляхом. Кажуть, що є фірми, котрі «по дзвінку» роблять документи, адже нині така техніка, що можна роздрукувати все, що потрібно. На жаль, міська рада не має єдиного списку наданих дозволів в електронному вигляді за 2017 рік, решта років, починаючи із 2015-го, є. Тому потрібно звіряти, переглядати, про всяк випадок зв’язуватися і уточнювати. У будь-якому випадку, як додала голова комісії, людина братиме у теплоенерго для відключення від централізованого опалення довідку про заборгованість і вже може прийти з дозволом на руках, що повинно викликати підозру.


Загалом на сьогоднішньому засіданні розглядали 23 заяви, що надійшли від бердичівлян, які бажають відмовитися від централізованого опалення і перейти на автономне. Із цих заяв 16 власників квартир живуть у багатоквартирних будинках, де більше 50% осель вже мають автономне опалення. Це такі адреси, як Низгірецька, 40 – 69%, Шевченка, 25а – 67%, Шевченка, 23 – 61%, Лілії Карастоянової, 24 – 57%, Європейська, 20 – 87%, Вінницька, 71 - 60%, Одеська, 74 – 67%, Руська, 18 – 66%, пров. Є. Старікова, 10 – 62%, М. Грушевського, 20 – 61%, пров. Поштовий, 8а – 78%, Раскової, 22 – 67%, Свободи, 4 – 58%, Новоіванівська, 23 – 53%. Заяви були підтримані членами комісії, тепер ці бердичівляни можуть починати процес влаштування індивідуального теплопостачання після надання, звісно ж, відповідними організаціями технічних умов.


Решта 7 заяв від жителів будинків, де менше 50% квартир мають індивідуальне теплопостачання, не були підтримані. Це Богунська, 3 – 36%, Житомирська, 53 – 42%, Житомирська. 43 – 47%, Раскової, 11 – 48%, Житомирська, 67 – 47%, Миру (заяву написала власник магазину у цьому будинку) – 26%, Житомирська, 20 – 48%.


Насамкінець члени комісії обговорили питання опалення у будинку 20 по вулиці Європейській. Там було 3 квартири з централізованим опаленням. З них жителі двох подали заяви раніше на відключення, а залишилася одна квартира, мешканка якої згодна, щоб теплоенерго придбало їй побутові електрообігрівачі, аби відключити повністю будинок від централізованого опалення. Квартира велика, складається з 4-х кімнат і кухні, власниця сумнівалася спочатку, чи потрібно їй це, але з теплоенерго до неї приходили працівники і вмовили відмовитися від централізованого опалення. На цей будинок взагалі планували заміну теплотраси, але який сенс опалювати будинок, коли лише на вироблення тепла на цей будинок, а точніше – на 3 квартири, йде 47 тис. грн. Тому вирішили, що дешевше буде придбати 5 обігрівачів і відключити останню квартиру.

16dozvoliv 1

16dozvoliv 2

16dozvoliv 3

16dozvoliv 4

16dozvoliv 5

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.