У Хмільнику немає комунальних котелень, тому грошей вистачає на гарні вулиці — РІО Бердичів

П'ятниця, 23 Липня

У Хмільнику немає комунальних котелень, тому грошей вистачає на гарні вулиці

Нещодавно довелось лікуватись в санаторії «Поділля» і прогулятись вулицями сусіднього райцентру - Хмільника.

 


Багато різних моментів, відмінних від нашого міста, пощастило побачити, але зараз хотів би зупинитись лише на одному. Був буквально вражений тим, як виглядають вулиці приватного сектору.

 


Свіжий асфальт, бордюри, тротуари, розмітка, турнікети, словом все те, що в Бердичеві жителям вулиць із садибною забудовою навіть не снилось.


Щоб дізнатись, за який рахунок були зроблені ці ремонти і чи вплинуло на наявність коштів у бюджеті закриття комунальних котелень, зателефонував до відповідних структур сусіднього міста.


Там підтвердили, що місто вже дуже давно перейшло на індивідуальне опалення і закрило комунальні котельні. І дійсно, цей фактор є суттєвим, хоча і не головним в тому, що за останні 5 років дуже багато коштів з місцевого бюджету було витрачено на благоустрій вулиць Хмільника. Залучались також і грантові кошти, і кошти з інших бюджетів, але доля місцевого бюджету була все-таки вирішальною.


Наші посадовці, і колишні, і нинішні, як мантру повторюють вже два десятиліття, що комунальні котельні не можна закривати, бо буде жах. Тож нехай би з’їздили до сусідів і повчились би в них, як треба господарювати.

Hmilynik1

Hmilynik2

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.