Бердичеву вдалось уникнути великих підтоплень — РІО Бердичів

Вівторок, 3 Серпня

Бердичеву вдалось уникнути великих підтоплень

Вівторок, 18 травня, для Бердичева та околиць виявився найдощовитішим днем з початку року. Злива почалась з самісінького ранку, тривала кілька годин, але, навіть трохи стихнувши, дощ тривав до самого вечора.

 


Зливова каналізація в цілому справилась з покладеними на неї обов’язками, великих заторів не було ні біля базару, ні в парку Гагаріна, де проходить найбільша зливова магістраль.

 


Але зовсім без викликів аварійних бригад все ж не обійшлось. Так, в п’ятиповерхівці по провулку Поштовому на даху забились зливові отвори і водою залило квартиру на верхньому поверсі. Бригада рятувальників оперативно усунула цей затор.


Також аварійно-рятувальна ланка та аварійно-відновлювальні загони  МКАРС та Бердичівського відділу ДСНС були залучені для попередження підтоплення житлового будинку по вул. Житомирській, 129. Для забезпечення захисту від води рятувальники уклали піско-суміш в мішках, відкачували воду з подвір’я та розчищали стоки.


Подекуди були підтоплені погреби та господарські споруди в будинках, що розташовані в низьких місцях поблизу струмків та річки Гнилоп’ять, але споруджені останнім часом та прочищені старі зливові рівчаки допомогли уникнути більших негараздів.

pidtoplennya1

pidtoplennya2

pidtoplennya3

pidtoplennya4

pidtoplennya5

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.