На поминальні дні у Бердичеві транспорт не пускатимуть до кладовища — РІО Бердичів

На поминальні дні у Бердичеві транспорт не пускатимуть до кладовища

Як краще організувати рух транспорту на поминальні дні до кладовища, аби уникнути скупчення автомобілів і заодно – скупчення людей, яким аж ніяк не заборониш прийти вшанувати своїх померлих родичів, обговорювали на засіданні комісії з ТЕБ та НС.

Однозначно, як сказав керівник КП «Комбінат комунальних підприємств» Валерій Пухальський, рух транспорту потрібно обмежити, тобто в будь-якому випадку відмінити автобуси для спеціального перевезення людей і взагалі, щоб люди пересувалися пішки без доступу транспорту до території кладовища. Той, хто має прийти, той прийде, але щоб не було масовості.


Як варіант було запропоновано встановити знак, що заборонятиме в’їзд. На запитання «Де його встановити» Валерій Пухальський зазначив, що два таких мають стояти на перехресті вулиць Ніни Сосніної та Бистрицької, а також вулиць Ніни Сосніної та Гоголя. Проте думку з цього приводу висловив і заступник начальника Бердичівського районного відділу поліції Олександр Гетенок, зауваживши, що набагато краще задіяти додаткові екіпажі поліції на цих ділянках, як і минулого року, які і заборонятимуть проїзд автомобілями на кладовища. Це стосується і вулиці Сімака, де також буде поставлений екіпаж. Офіційно про обмеження руху обіцяли повідомити у засобах масової інформації. Встановлення вищевказаних знаків є довгим процесом, це швидко не робиться, бо потрібно погоджувати це питання з областю, та й і людей ці знаки не зупиняють.


Що стосується поминальних панахид, то їх радять проводити з дотриманням санітарних норм і не організовувати скупчення людей на ритуальному майданчику, розділивши, по можливості, на кілька служінь протягом дня. Перед поминальною неділею, у п’ятницю та суботу, на кладовищі ворота для в’їзду будуть зачинені, вхід залишать, у зв’язку з проведенням чистки кладовища комунальниками. В четвер у будь-якому випадку ті, хто ще не встиг прибрати могилки рідних, прийдуть це зробити. А тому наступні два дні комунальники повинні позабирати ті купи сміття, прибрати, порозчищати, де потрібно, територію та вивезти зібране.

kladovishche1

kladovishche2

kladovishche3

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.