Ремонт шляхопроводу в Бердичеві таки триває, хоча цього ніхто не бачить — РІО Бердичів

Середа, 20 Жовтня

Ремонт шляхопроводу в Бердичеві таки триває, хоча цього ніхто не бачить

28 квіт. 2021 Олександр Доманський

Всім бердичівлянам вже давно відомо, що ремонт шляхопроводу в районі колишнього м’ясокомбінату став довгобудом, який заважає нормально пересуватись містом.

Більше місяця тому як житомирські обласні, так і бердичівські районні чиновники били себе в груди, що поганого підрядника вони таки вигнали з ремонту мосту, але коли туди прийдуть хороші підрядники так і не сказали.

На проїжджій частині з того часу панує тиша, і лише світлофор флегматично «розрулює» транспортні потоки, в чергах яких іноді доводиться чекати доволі довго. Але, виявляється, що ремонтні роботи тривають і досі, та тільки вони не помітні для широкого загалу, адже проходять під мостом.

У вівторок я там побачив аж 1 (одного) будівельника, який з виставлених риштувань шпаклював оголену арматуру на підпорках мосту. На питання «ви з яких підрядників будете - колишніх поганих чи нинішніх хороших», чіткої відповіді не прозвучало, а назву фірми, яку чоловік назвав, не вдалось знайти згодом в інтернеті.

Він розповів, що працюють тут вже давненько, але ось від’їжджали на тиждень, а за цей час у них поцупили чи не третину риштування. Написали заяву в поліцію, але не дуже сподіваються, що гарні металеві труби будуть знайдені, адже лише за кількасот метрів звідси знаходиться пункт прийому металобрухту, і, напевно, труби вже там.

Будівельник радо розказував про технологію ремонтних робіт і застосування новітніх хімічних речовин для протидії корозії металу і бетону, але його пафос і радість закінчилась, коли до своєї розповіді він додав: «Якщо вистачить коштів…».

З історії цього ремонту складається враження, що гроші, виграні на тендері і заплачені комусь облдержадміністрацією настільки зменшуються по дорозі до будівельного майданчика, що з мільйонів лишаються лише тисячі, яких вистачає на активну роботу одного-двох будівельників. Саме такою кількістю працюючих минулого літа і розпочинався цей ремонт, такою, напевно, і закінчиться…

mist1

mist2

mist3

mist4

mist5

 

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.