Де у Бердичеві розміщені дошки для оголошень — РІО Бердичів

П'ятниця, 26 Лютого

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Де у Бердичеві розміщені дошки для оголошень

Питання порушення правил благоустрою у Бердичеві звучить доволі часто. І мова йде не лише про засміченість певних територій в різних куточках міста, які згодом на так званих «суботниках», або як називають останніми роками «місячниках благоустрою» прибирають не лише комунальні працівники, а й депутати, працівники установ та організацій і усі бажаючі із числа бердичівлян.

Мова йде також про ті порушення, які стосуються в більшості випадків жителів приватного сектору, в меншій кількості – керівників підприємств, коли або територія поблизу магазинів не прибрана від сміття чи снігу, або бердичівляни зливали нечистоти у системи дорожнього водостоку чи без дозвільних документів проводили зрізання дерев тощо.


Ці порушення правил благоустрою фіксують у протоколах, які можуть складати ряд визначених осіб, як представники комунальних підприємств, так і голови ОСББ. Протоколи розглядають члени адміністративної комісії та приймають по кожному рішення щодо суми штрафу. А все тому, що такого роду правопорушення відносяться до статті 152 КУпАП, згідно з якою на порушника чекає штраф, а попередження немає. Суми різняться: для звичайних громадян – від 340 до 1360 грн., для посадових осіб – від 850 до 1700 грн.


Проте є ще одне адміністративне правопорушення, яке бердичівляни, щоправда не всі, скоюють доволі таки часто, але такого роду протоколи на засіданнях адмінкомісії на розгляд приходять зовсім нечасто. Це розклеювання оголошень у недозволених місцях. Адже кожен, без сумніву, йдучи вулицями міста, неодноразово помічав і продовжує помічати папірці з текстами про продаж нерухомості, запрошення на роботу, надання послуг, пошук роботи та багато інших на фасадах будинків чи магазинів, дверях під’їздів, стовпах, електроопорах.


Іноді там розміщені і плакати з анонсами подій і, у передвиборчий період, плакати з кандидатами у депутати або мери. Все це неабияк псує зовнішній вигляд будівель і після цих папірців потім залишаються сліди. А найголовніше – це порушення правил благоустрою міста, за що передбачена адміністративна відповідальність.


На офіційному сайті Бердичева є інформація про місця, де бердичівляни можуть розміщувати оголошення. Це спеціальні дошки, що розташовані за адресами:


- вул. Чуднівська, 3;

- вул. Чуднівська, 59 ( маг. «Полісся продукт»);

- вул. Чуднівська, 129 ( кінцева зупинка маршруту №3а);

- вул. Козацька (ДЕПО);

- вул. Бистрицька, 89;

- вул. Н.Сосніної (кінцева зупинка маршруту №8 ) - 2 шт.;

- вул. Вінницька, 71;

- перехрестя вул. Одеська та Б. Міхеєвих;

- вул. Одеська біля ринку «Червона гора»;

- Елінг ( кінцева зупинка 7);

- перехрестя вул. Європейської та вул. Сідлецького;

- вул. Європейська,131 (ринок «Привокзальний»);

- перехрестя вул. Богданівської та вул. Шелушкова;

- ринок «Центральний»;

- пл. Сєдлецька;

- ринок «Північний»;

- вул. Короленка, 39 («Новий ринок»).


Крім того, у разі, якщо виявили, як хтось розклеює такі оголошення у невідведеному для цього місці, потрібно звернутися до інспекторів з благоустрою (МКП «Бердичівкомунсервіс») за телефоном (04143) 2-67-06.

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.