Прибирання снігу на вулицях Бердичева триває — РІО Бердичів

Четвер, 13 Трв

  • Ада Роговцева

Прибирання снігу на вулицях Бердичева триває

12 лют. 2021 Вікторія Кучерява

Лютий подарував довгоочікуваний сніг і нові проблеми. Дітлахам кучугури в радість, а ось для транспорту засніжені дороги – небажані обмеження та небезпека, а для перехожих замети створюють незручності. Працівникам МКП «Бердичівкомунсервіс» доводиться працювати і вдень, і вночі. У снігопад основний упор вони роблять на магістральні дороги, аби забезпечити рух громадського транспорту і належну життєдіяльність міста.

За планом, повідомив директор МКП «Бердичівкомунсервіс» Олександр Валеня, насамперед очищають центральні вулиці і життєво необхідні магістралі для руху транспортних засобів: «Якщо вистачає часу, наступного дня очищаємо сніг на другорядних вулицях. Уже потім – у провулках. Маємо 4 одиниці снігоприбиральної техніки (тракторів). Із них 2 – маленькі і 2 – КДМ, які розкидають сольову суміш. Працюємо у посиленому режимі: підйом – о 2:00, виїзд на магістралі – о 3:00». Відрадно, говорить керівник МКП «Бердичівкомунсервіс», що деякі міські підприємці з розумінням ставляться до нелегкої роботи працівників: «Гостинно зустрічають гарячим чаєм чи кавою, пропонуючи бутерброди. І в то й же час хочу сказати: напади на «Бердичівкомунсервіс» часто безпідставні. Та техніка, яка є в наявності, потребує постійного ремонту.

Перед кожним виїздом ми проводимо ремонтні роботи, щоб наступного дня боротися зі снігом. Звертаюся до жителів віддалених мікрорайонів поставитися з розумінням до ситуації, яка склалась. У першу чергу проходить очищення центральних вулиць, щоб забезпечити безперебійну роботу міської інфраструктури. Коли місто потерпає від снігопаду, потрібно всім разом працювати, щоб усунити наслідки негоди. Підприємствам та організаціям оперативно очищати від снігу прилеглу територію. Такі непрості ситуації мають нас об’єднувати». Радує ставлення до проблеми деяких керівників закладів та установ, розповів Олександр Валеня. Зокрема, Світлани Мохорт, директора Бердичівського професійного ліцею, що на Червоній горі. Очільниця закладу дбає про очищення тротуарів поблизу навчального закладу. Напевно, власникам приватних будинків слід не забувати вчасно очищати територію біля своїх домівок.


Ех, дороги... Холоди, тривоги... Сніг падає, і працівники МКП «Бердичівкомунсервіс» продовжують виконувати роботи з прибирання території міста.

Pribirannya 1

Pribirannya 2

Pribirannya 3

Pribirannya 4

Pribirannya 5

Pribirannya 6

Pribirannya 7

Pribirannya 8

Pribirannya 9

Pribirannya 10

Pribirannya 11

Відео

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.