В Бердичеві традиційно проведуть тренування водолазів — РІО Бердичів

Середа, 14 Квітня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

В Бердичеві традиційно проведуть тренування водолазів

Відповідне розпорядження прийняв вчора міський голова Бердичева Сергій Орлюк:

«На виконання Кодексу цивільного захисту України та плану основних заходів цивільного захисту Бердичівської міської територіальної громади на 2021 рік, керуючись п.19, 20 ч. 4 ст. 42 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”:


1. Бердичівській міській комунальній пошуково-рятувальній службі на воді, установам, закладам та службам цивільного захисту усіх форм власності взяти участь у проведенні спеціального об’єктового навчання за темою: „ Дії органів управління та сил цивільного захисту Бердичівської міської комунальної пошуково-рятувальної служби на воді щодо організації пошуку та рятування рибалок у зимовий період на р. Гнилоп’ять за участю формувань ЦЗ міських спеціалізованих служб ЦЗ ланки Бердичівської міської територіальної громади територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ”, яке відбудеться 17.02.2021 року о 10.00 год. на базі Бердичівської міської комунальної пошуково-рятувальної служби на воді по пров. Пляжному,8 і залучити наступні штаби та керівний склад цивільного захисту:


1.1. Бердичівської міської комунальної пошуково-рятувальної служби на воді в повному складі.


1.2. Бердичівського міськрайонного відділу ДСНС України у Житомирській області (Протипожежна служба ЦЗ) в складі 6 осіб та 1 од. техніки.


1.3. Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердичівської міської ради в складі 3 осіб та 1 од. техніки.


1.4. Служби інформації та надання допомоги населенню в складі 1 особи.


1.5. Групи в складі 3 осіб від комісії Бердичівської міської територіальної громади з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

2. Для відпрацювання питань дій евакуаційних органів під час проведення спеціального об’єктового навчання залучити оперативну групу евакуаційної евакоприймальної комісії Бердичівської міської територіальної громади в складі 3 осіб.


3. Керівником тренувань призначити начальника Бердичівської міської комунальної пошуково-рятувальної служби на воді Валерія ШЕЛЕПУ.»

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.