Депутат міської ради підняв на сесії важливе питання паркомісць для осіб з інвалідністю у Бердичеві — РІО Бердичів

Середа, 14 Квітня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Депутат міської ради підняв на сесії важливе питання паркомісць для осіб з інвалідністю у Бердичеві

З депутатським запитом на сесії міської ради перед присутніми виступив депутат від партії «Європейська солідарність» Василь Толочко. До нього звернулися жителі міста Бердичева з обмеженими фізичними можливостями, у тому числі і учасники АТО, серед яких і перший кавалер ордена «За мужність» Руслан Ярош, з двома важливими питаннями, що потребують вирішення.

Найперше – це створення місць для паркування транспортних засобів людям, які мають обмежені фізичні можливості. Друге – це щоб такі місця, які у Бердичеві вже є, використовувалися за призначенням. Тому Василь Толочко попросив посприяти вирішенню цих питань, бо хоч звернулися до нього мешканці виборчого округу №2, за яким він закріплений, але депутат впевнений, що ця проблема стосується й інших мікрорайонів міста.


Тому у запиті було вказано рекомендувати управлінню містобудування, архітектури та земельних відносин і управлінню ЖКГ облаштувати на автостоянках зони паркування автомобілів для водіїв з інвалідністю та водіїв, які здійснюють перевезення осіб з інвалідністю згідно з вимогами державних будівельних норм. Це стосується мікрорайону «М’ясокомбінат» біля амбулаторії сімейної медицини, ринку та магазину продуктів по вулиці Раскової, біля РАЦСу по вулиці Руській, кооперативного ринку та банків по вулиці Чорновола, магазину «Професіонал» по вулиці 30-річчя Перемоги, банку по вулиці Шевченка, універмагу «Ювілейний», Будинку торгівлі по вулиці Вінницькій, ринку «Привокзальний» та супермаркету «Фора» в цьому районі.


Також Василь Толочко зазначив, що потрібно рекомендувати Бердичівському відділу поліції та Управлінню дорожньої поліції Житомирської області посилити патрулювання з метою перевірки дотримання правил паркування водіями та відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за паркування, стоянку, зупинку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю», який передбачає адміністративну відповідальність та накладання суттєвого штрафу на правопорушників.


Окремо депутат також висловив прохання до місцевих журналістів, аби вони долучилися до даної проблематики та висвітлили її і роботу дорожньої поліції у засобах масової інформації. Бо ті, хто хоча б раз бував в Європі, за словами виступаючого, не бачили, щоб на паркомісці для осіб з інвалідністю зупинялися люди, які на це не мали права. А у нас такі випадки трапляються доволі часто і потрібно це питання вирішувати.


Насамкінець депутат від цієї ж партії Сергій Онофрійчук додав, що інспектори КП «Бердичівкомунсервісу» мають попрацювати з власниками магазинів, супермаркетів, які, коли будували об’єкти, брали на себе зобов’язання облаштувати місця для паркування, де будуть і місця для водіїв, котрі мають інвалідність. Тому нехай вони облаштовують такі місця і роблять відповідну розмітку, а не витрачати на це кошти з міського бюджету

Tolochko1

Tolochko2

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.