Директор «Бердичівкомунсервісу» сам собі написав звернення — РІО Бердичів

Середа, 14 Квітня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Директор «Бердичівкомунсервісу» сам собі написав звернення

Без перебільшення, це повеселило і міського голову, і депутатів міської ради, і присутніх керівників та працівників управлінь і відділів виконавчого комітету, і навіть самого директора КП «Бердичівкомунсервіс» Олександра Валеню наприкінці засідання сесії міської ради.

Цього разу сесія затягнулась майже на весь робочий день і питання про депутатські запити та «Різне» розглядали вже о пів на четверту годину дня, коли частина депутатів вже після півгодинної перерви о 13:00 не прийшла назад у сесійну залу, а ті стійкі, котрі залишилися до кінця сесії, морально виснажились. Але на фоні цього звернення Олександра Валені дещо розрядило обстановку.


Про початкові питання порядку денного, бурхливі обговорення деяких питань, суперечки та висловлення власних думок депутатами розповімо в наступних публікаціях. Зараз же мова піде саме про депутатські запити та звернення і зокрема те, яке розсмішило присутніх. Директор КП «Бердичівкомунсервіс» 16 січня подав звернення, у якому висловив прохання звернути увагу на проблему обклеювання фасадів будинків, опор електропередач тощо, різного роду оголошення про роботу, послуги чи продаж нерухомості, транспортних засобів, речей і т.д. Крім того, що це являється порушенням правил благоустрою міста і за це, нагадаємо, є адміністративна відповідальність у вигляді штрафу за статтею 152 КУпАП у доволі солідному розмірі, такі дії людей роблять місто аж ніяк не привабливим, а навпаки – загадженим. Тому Олександр Валеня зауважив, що необхідно розглянути питання розміщення спеціальних стендів на зупинках міського транспорту та у спеціально відведених для цього місцях, аби на них можна було розклеювати папірці з оголошеннями. Також вказав у своєму зверненні, яке на сесії зачитував секретар міської ради Богдан Коляда, що біля стендів варто розмістити і урни для сміття, бо їх теж в багатьох місцях не вистачає.


А сміх серед усіх це звернення викликало тому, що таким питанням має займатися КП «Бердичівкомунсервіс» і воно має адресуватися директору комунального підприємства. А ним і є сам Олександр Валеня, просто звернення надійшло 16 січня, а на посаду його було призначено 18 січня. От і вийшло, що вищевказані прохання, як висловився сам депутат, він «написав сам собі» і також з усіма посміявся.


Міський голова Сергій Орлюк до цього всього додав лише те, що оскільки Олександр Валеня є директором підприємства, то ці питання він може вирішити і все, як годиться, зробити. А ще один депутат міської ради Денис Заремський додав, щоб не чіпали тільки урни, які були закуплені для міста завдяки перемозі його авторської ідеї у «Бюджеті участі». На тому питання і вирішили та перейшли до інших запитів та звернень.

zvernennya 1

zvernennya 2

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.