Бердичівські депутати підготували звернення до Уряду і Президента з вимогою переглянути тарифи — РІО Бердичів

Понеділок, 25 Січня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Бердичівські депутати підготували звернення до Уряду і Президента з вимогою переглянути тарифи

Появі такого звернення передував влаштований бердичівлянами мітинг під стінами міської ради у неділю, 10 січня. Завдяки соціальній мережі «Фейсбук» містяни кинули клич серед жителів Бердичева, назначили час зібрання та вже опівдні більше сотні людей прибули на Центральну площу відстоювати свої права. Мета акції чітка – протест проти підвищення тарифів за комунальні послуги.

Проти підвищення ціни на газ та електроенергію виступали на акції протесту не лише молодь, а й пенсіонери, котрі також долучилися. Вони, як ніхто інший знають, як проводили газ у приватні будинки, самотужки купуючи труби та проводячи відповідні роботи, а нині їх змушують платити за транспортування газу до осель.


Крім того, вартість газу також щоразу підвищується, а нині бердичівляни обурені і підвищенням ціни на електроенергію, за яку доведеться сплачувати по 1,68 грн., незалежно від кількості спожитих кВт. Раніше ж тарифів було 2: по 90 коп. за споживання електроенергії до 100 кВт та по 1,68 грн. – решта. Люди впевнені, що на цьому подорожчання не припиниться і на черзі стане теплопостачання, потім і вода, адже все пов’язане одне з одним.


Із вимогами знизити тарифи і скасувати оплату за транспортування газу, якість якого і так бажає кращого, і організували містяни мітинг біля міської ради. До людей вийшов і міський голова Сергій Орлюк разом зі своїми заступниками. Аби почути кожного та вирішити, як спільними зусиллями вирішувати дану проблему, а головне – у правовому полі.


Найперше бердичівлян закликали підписати електронну петицію, розміщену на сторінці Офіційного інтернет-представництва Президента України. Також міський голова ініціював підготувати відповідне звернення депутатів Бердичівської міської ради до Президента України, Прем'єр-міністра України та Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Сергій Орлюк закликав міських депутатів підтримати ці звернення та підписати їх якомога швидше.


З цього приводу вже наступного дня, у понеділок, 11 січня, депутати зібралися у міській раді, аби розглянути звернення щодо зменшення цін на газ і електроенергію та узгодити остаточні їх варіанти та направити. Причому засідання тривало до пізнього вечора, адже питання серйозне і потрібно було детально опрацювати кожен пункт звернення, вислухати думку кожного депутата та внести поправки. При цьому обов’язково враховувались думки людей, озвучені на акції протесту, та вказувалися відповідні посилання на закони України. Дані звернення, підписані депутатами, направлені вищевказаним адресатам.

Фото Максима Шафранського

miting1

miting2

miting3

miting4

zvernennya

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.