Реконструкції приватних будівель у парку культури Бердичева бути — РІО Бердичів

П'ятниця, 26 Лютого

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Реконструкції приватних будівель у парку культури Бердичева бути

Лише одне питання було винесено у порядок денний на розгляд членів архітектурно-містобудівної ради, засідання якої відбулося у середу, 04 листопада. По факту, питання не нове, адже його розглядали на минулому засіданні, проте тоді не підтримали більшістю голосів та винесли ряд зауважень.

Зокрема, члени ради наголошували на тому, що всі три будівлі – підземний туалет, адмінприміщення та більярдний зал - потрібно окремо розглядати, а не у комплексі, бо розташовані вони у різних точках парку, потрібно бачити генплан кожного та благоустрій території біля кожної з будівель, щоб розуміти, чи поєднуватиметься він із рекреаційною зоною парку.


Саме тому на другому засіданні архітектурно-містобудівної ради присутнім було презентовано проект з урахуванням зауважень та тих нюансів, яких не було в попередньому. Розробник по черзі розповів про кожну будівлю, яку планують реконструювати, щоправда в деталі вже не вдавався, бо про це говорив раніше, а зосередився на благоустрою території та відповідності і, особливо, гармонійності об’єктів з рекреаційною зоною парку, яку в майбутньому мають поступово оновлювати. Адже проектна документація реконструкції парку вже розроблена, затверджена та жде фінансування.
Також на меті стояло розглянути повністю план території парку, розташування будівель на цій території, межі ділянок, межі рекреаційної зони. Вони, нагадаємо, знаходяться в оренді, а самі будівлі є приватизованими. Доповідач зазначив, що одноповерховий адмінбудинок парку культури реконструюють у двоповерховий. З благоустрою тут передбачають відновити асфальтобетонний проїзд з вулиці Торгової та прохід для людей, а також майданчик для розвороту з покриттям, наприклад, плитковим. Територію парку чіпати не будуть, благоустрій території навколо будівлі виконають в одному стилі із благоустроєм парку.


Підземний туалет біля центрального входу у парк, нагадуємо, передбачено реконструювати у двоповерховий торгово-офісний центр із збереженням підвальної громадської вбиральні, вхід до якої буде зі сторони парку. Для маломобільної групи населення туалет зроблять на першому поверсі будівлі, щоб було доступно діставатися. Земельна ділянка об’єкту межує безпосередньо з ділянкою парку. По благоустрою планують відновити існуючий проїзд, майданчик з розворотом для розвантаження транспорту та автостоянку.


Щодо третього об’єкту, то будівлю бувшого більярдного залу реконструюють під невелике двоповерхове офісне приміщення. Під’їзду до нього робити не будуть, адже там є один проїзд з вулиці Шевченка, асфальтований, яким до кіоску підвозили товар. Він залишається і залишаються існуючі пішохідні доріжки до самої будівлі, тобто нічого не зміниться, бо будівля знаходиться поза межами рекреаційної зони.


У присутніх членів архітектурно-містобудівної ради були деякі питання щодо доступності вбиралень, а голова ради Сергій Онофрійчук нагадав, що в парку планують ще додатково встановлювати туалет. Були зауваження, що парк втратив свої будівлі, в яких розташовувалася адміністрація, зберігався інвентар тощо. На це була відповідь, що будівлі ці були втрачені не зараз, а ще у 2001 році, коли їх приватизували. Але на території парку є приміщення для господарських предметів, туалети в будівлях будуть доступні для бердичівлян, а на рахунок адміністрації, то, можливий варіант, що в реконструйованій будівлі власник виділить місце для адміністрації.


А от на питання, чи не захоче власник після цих реконструкцій приватизувати і земельні ділянки під будівлями, які нині він орендує, голова архітектурно-містобудівної ради відповів, що у разі такого бажання приймати рішення будуть депутати , адже таке питання виноситься на сесію міської ради. Якщо депутати не підтримають, значить приватизації не буде, все залишиться так, як і зараз, зате розвалені будівлі, які мають жахливий стан, будуть оновлені. Після обговорень члени ради перейшли до голосування за ескізний проект і 9-ма позитивними голосами підтримали його. Проти такої реконструкції виступили двоє з присутніх.

parkrada 1

parkrada 2

parkrada 3

parkrada 4

parkrada 5

parkrada 6

parkrada 7

parkrada 8

parkrada 9

parkrada 10

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.