Роздрукувати цю сторінку

Зустріч Олега Пишняка з коллективом автопарку

19 жовт. 2020 Грищук Руслан

У всіх пасажирів є претензії до нашого основного перевізника в місті і вони не безпідставні. Я провів зустріч з керівництвом та працівниками Бердичівського АТП-11837, щоб розібратись, які основні проблеми підприємства та як їх можна вирішити.

Одне з основних питань – це заміна застарілих автобусів на більш сучасні і їх вчасний ремонт. Але, як ми з вами розуміємо, це залежить від економічної ситуації в місті і на підприємстві, бо основою всього є економіка.

Зустріч Олега Пишняка з коллективом автопарку

Керівництво визнає проблеми і готове йти назустріч у їх вирішенні. Автопарк поступово оновлюється, за кілька років вже закуплені нові автобуси «Рута», «Volkswagen Crafter», «Mercedes-Benz Vario ТУР». Але щоб оновити всі, необхідні кошти, яких немає. Було проведення засідання, де відділ перевезень підприємства розрахував, що економічно обґрунтована ціна на проїзд в Бердичеві має становити 9 грн 30 копійок – це дозволило б не просто зберігати те, що є, але й розвиватись. Але така ціна буде неприйнятна для пасажирів.

Бердичівське АТП також виконує свої обов’язки щодо пільгового перевезення пенсіонерів, школярів і ветеранів та військових з посвідченнями учасників бойових дій. За проїзд по місту міський бюджет компенсує ці пільги, але за міжміські перевезення ветеранів всі витрати лягають на перевізника, бо Кабмін все переклав на міські бюджети, в яких коштів на це бракує.

Також ударом по перевізнику стала ситуація з епідемією covid19. Згідно вимог МОЗ, водії мають право брати пасажирів лише на сидячи місця і це зменшує їх кількість і прибутки за рейс. В більшості країн Європи держава в умовах епідемії коронавірусу надає фінансову підтримку підприємствам, в тому числі і перевізникам, але не у нас.

Крім того не всі люди дотримуються вимог щодо обов’язкового носіння масок в громадських місцях та транспорті. Проводяться перевірки маршрутів поліцією і за наявності порушення пасажирами маскового режиму водіям виписують штрафи 17000 грн – це теж навантаження на підприємство.

Водії звертаються до всіх пасажирів, жителі міста з проханням більш відповідально ставитись до внутрішнього обладнання автобусів, бо часто самі пасажири його псують, а потім нарікають на неприглядний внутрішній вигляд маршруток.

І звісно, одна з головних проблем як Бердичівського АТП, так і міста в цілому – якість доріг, через які найбільше зношується транспорт, що потребує додаткових витрат на ремонти.

Всі ці питання ми з вами не зможемо вирішити за місяць чи два, вони потребують комплексного підходу. Але головне – почати і робити поступово те, що можемо просто зараз. І через кілька років ми всі побачимо радикальні зміни в нашому місті в сфері пасажирських перевезень.