КП «Бердичівтеплоенерго» повідомляє про встановлення тарифів на теплову енергію та послуги з постачання теплової енергії — РІО Бердичів

Середа, 27 Жовтня

КП «Бердичівтеплоенерго» повідомляє про встановлення тарифів на теплову енергію та послуги з постачання теплової енергії

19 жовт. 2020 Адміністрація КП «Бердичівтеплоенерго»

Відповідно до ч.5 ст.10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (далі – Закон) Комунальне підприємство «Бердичівтеплоенерго» повідомляє, що виконавчий комітет Бердичівської міської ради, керуючись абз. 6 ст. 13 Закону України «Про теплопостачання», пп. 2 п. «а» ст. 28, ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням від 08.10.2020р. №252 «Про встановлення тарифів на теплову енергію та послуги з постачання теплової енергії» встановив наступні тарифи на:

1) теплову енергію для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з бюджету, інших споживачів – 1 131,22 грн. за 1 Гкал без ПДВ, за такими складовими:

- виробництво теплової енергії – 945,60 грн. за 1 Гкал без ПДВ;

- транспортування теплової енергії – 179,68 грн. за 1 Гкал без ПДВ;

- постачання теплової енергії – 5,94 грн. за 1 Гкал без ПДВ.

2) Послуги з постачання теплової енергії для населення, установ та організацій, що фінансуються з бюджету, інших споживачів – 1357,46 грн. за 1 Гкал з ПДВ.

Вищезазначене рішення набере чинності з дня його офіційного оприлюднення.

Проте звертаємо Вашу увагу, що тарифи саме на послуги з постачання теплової енергії можуть застосовуватися до споживачів цих послуг виключно за умови переходу на нові договори про надання комунальних послуг, що укладатимуться за правилами Закону.

Відповідно до с.т. 14. Закону «Особливості укладання, зміни і припинення договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирному будинку»: за рішенням співвласників багатоквартирного будинку (уповноваженого органу управління об’єднання співвласників багатоквартирного будинку), прийнятим відповідно до закону, договір про надання комунальної послуги укладається з виконавцем відповідної комунальної послуги.

Рішення співвласників багатоквартирного будинку про вибір типу та заключення договорів має бути прийняте відповідно до ст. 10 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» або відповідно до ст. 10 Закону України «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку», тобто на загальних зборах співвласників.

В іншому випадку, відповідно до п.4 та п.5 Прикінцевих та перехідних положень Закону, після п’яти місяців з дня завершення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином, встановленим Кабінетом Міністрів України між виконавцем та кожним співвласником автоматично укладається індивідуальний договір про надання комунальної послуги відповідно до частини сьомої статті 14 Закону.

Адміністрація КП «Бердичівтеплоенерго»

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.