Дві квартири у Бердичеві реконструюють під салон краси та стоматологічний кабінет. Фото — РІО Бердичів

Вівторок, 21 Вересня

  • vistavka800

Дві квартири у Бердичеві реконструюють під салон краси та стоматологічний кабінет. Фото

Квартири знаходяться не поруч, по різним адресам, власники, відповідно, також різні, але об’єднати ці два питання порядку денного архітектурно-містобудівної ради можна в принципі в одну статтю. Адже і одне, і інше житло заплановано реконструювати під салон краси та стоматологічний кабінет без змін геометричних розмірів фундаментів будинків.

Квартиру №13 по вулиці Європейській, 110 (біля зупинки «Прогрес») реконструюють під стоматологічний кабінет. Розташується він на першому поверсі триповерхової будівлі поряд з перукарнею «Нарциз», що навпроти машинобудівного заводу. Замовником проекту являється Мельничук А.М., а розробником – ТОВ «Палтерін».

Yevropeiskaya110 1


За словами розробника ескізного проекту, приміщення трикімнатне, стоматологічний кабінет матиме на 2 робочих місця, а точніше – 2 кабінети для стоматологів. Перепланування будуть мінімальні, без втручання в існуючі конструкції. Крім кабінетів, буде зроблено зал очікування, кімната персоналу, санвузли. Також заплановано облаштування вхідного тамбуру з легких конструкцій задля енергозбереження та зручності входу.

 

Yevropeiskaya110 2


Цоколь у даному будинку дуже низький, тому облаштувати пандус і вхідну групу можна без проблем. Розмір дверей – 1,2 м, що більш ніж відповідає вимогам для маломобільної групи населення. Тамбур – 1,3 м, що чітко вписується в одну лінію з існуючим тамбуром перукарні, а ширина тротуару там дозволяє його встановлення, адже це не заважатиме проходу людей аж ніяк.


Ескізний проект був затверджений членами архітектурно-містобудівної ради з рекомендацією врахувати конфігурацію санвузла з вимогами для маломобільної групи населення, щоб він був один, але підходив для всіх.


В квартирі №1 по вулиці Садовій, 25, що знаходиться в будинку навпроти Спілки афганців, хочуть облаштувати салон краси. Цей об’єкт в порівняні з іншими, представленими на засіданні архітектурно-містобудівної ради, невеликий. Замовник проекту – Савенком Ю. В., розробник – ФОП Морозова Л.В.

Sadova25 1


Як зазначила розробник проекту, в даній будівлі дуже гарна декоративна кладка, тому замовник не хоче її перероблювати, замінювати чи закривати, а виявила бажання її відновити. Нині для цього є багато способів, тому зовнішній вигляд буде гарний і не виділятиметься на фоні решти квартир будинку яскравим кольором, шпаклівкою чи плиткою, як це, буває, роблять.

Sadova25 2


Крім того, в цьому будинку створене ОСББ і якщо жителям сподобається такий фасад, то, можливо, вони весь будинок зроблять таким. Адже там не так багато квартир і всі жителі, як було сказано доповідачем, начебто дружні.


Тротуар і підлога знаходяться на одному рівні, з вікна зроблять двері, тому пандуса облаштовувати не потрібно. Внутрішньо буде додано перегородки і тамбур, а також виконано оздоблювальні роботи. До історичної пам’ятки будівля не належить, тому проблем ніяких не виникає. В решті все було чітко розказано і зрозуміло для членів архітектурно-містобудівної ради, які підтримали даний ескізний проект.

Sadova25 3

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.