Народний депутат Богдан Кицак вирішив раз і назавжди позбутись черг на бердичівському переїзді — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Народний депутат Богдан Кицак вирішив раз і назавжди позбутись черг на бердичівському переїзді

Для цього він ініціював початок процедури виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва шляхопроводу замість переїзду через залізницю по вулиці Житомирській.


І розпочав свою ініціативу з депутатських запитів на ім’я голови Житомирської облдержадміністрації Віталія Бунечка та міністра інфраструктури Владислава Криклія. В них він пояснює гостроту проблеми та просить розробити проектну кошторисну документацію на будівництво шляхопроводу в рамках Національної Програми Президента України по відновленню та будівництва мостів.

На минулому тижні депутату надійшла відповідь з облдержадміністрації, в якій пояснюють, що для Бердичева і так виділили багато коштів на ремонти доріг, і будівництво шляхопроводу вартістю орієнтовно 300 мільйонів гривень буде додатково розглядатись після опрацювання фаховими організаціями технічного рішення конструкції шляхопроводу.

Та, що там переповідати, нижче можете самі повністю прочитати як запит, так і відповідь.

Kicak list1

Kicak list2

Kicak list3

vidpovid.zapyt1

vidpovid.zapyt2

 

 

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.