Насосну станцію в Бердичеві увімкнули, але води в центрі поки що немає — РІО Бердичів

Понеділок, 10 Серпня

  • Бердичівський Базар

Насосну станцію в Бердичеві увімкнули, але води в центрі поки що немає

Як пояснила для журналістів диспетчер водоканалу, насосну станцію №3 увімкнули , так, як заздалегідь планували, о 10 ранку.


Але згідно з технологічними нормами, тиск у системі водогонів потрібно набирати поступово, щоб не було так званих гідравлічних ударів. Всього в мережі комунального підприємства більше 180 кілометрів водогонів, тому заповнюються водою вони поступово.


Планове відключення станції відбувалось для того, щоб під’єднати до мережі повністю замінену водну магістраль по вулиці Варварівський, поблизу автопарку, реконструкція якої тривала кілька тижнів. Роботи проводила підрядна організація, а сьогодні вночі разом з фахівцями водоканалу відбулось підключення нового водогону до загальної мережі.


Незабаром по вулиці Варварівській буде відбуватись реконструкція дорожнього полотна та вкладання нового асфальту, і для того, щоб не різати свіжий асфальт, і було проведено заміну водогонів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.