Невже в центрі Бердичева збираються добудовувати торговий центр? — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Невже в центрі Бердичева збираються добудовувати торговий центр?

03 черв. 2020 Олександр Доманський

Адже його жителі та гості за більш ніж десять років звиклись з тим, що біля головного перехрестя міста, між вулицею Житомирською і площею Соборною, височіє залізний каркас триповерхової будівлі, який став своєрідним пам’ятником фінансовій кризі 2008 року.

Колись житомирські підприємці хотіли швидко збудувати тут торгово-розважальний центр, для чого на аукціоні викупили земельну ділянку, потім докупили ще квартир та знесли сусідні кілька будинків.

І ось днями, на офіційному сайті міста оприлюднили проект рішення міської ради щодо розробки детального плану цієї території. Тобто, виходить, що колишнє будівництво велось без такого плану.

У проекті рішення пропонується:

«1. Дозволити розробити детальний план території в межах вулиці Житомирської та площі Соборної для будівництва торгівельно- розважального центру.

2. Визначити: 2.1. Замовником розробки детального плану території – управління містобудування, архітектури та земельних відносин.

2.2. Відповідальним за розроблення та фінансування детального плану території – директора ТОВ «Маген-Україна» Рабіновича О. А.

3. Директору ТОВ «Маген-Україна» Рабіновичу О. А.:

3.1. Визначити ліцензовану проектну організацію – розробника детального плану території з укладанням відповідної угоди.

3.2. Забезпечити розроблення містобудівної документації відповідно до вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та державних будівельних норм.

3.3. Сприяти в організації проведення громадських слухань розробленого детального плану території відповідно до вимог ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Отже, можна сподіватись, що на громадських слуханнях забудовники зможуть почути пропозиції бердичівлян стосовно благоустрою території в історичному центрі міста, і надіятись, що це будівництво отримає потужне фінансове «друге дихання», яке дозволить закінчити його до настання наступної кризи.

TC1

 будівництво торгового центру у Бердичеві

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.