За бердичівський туалет боролись дві житомирські фірми: «Лука Галамар» та «Шалений Молот» — РІО Бердичів

Середа, 15 Липня

  • Бердичівський Базар

За бердичівський туалет боролись дві житомирські фірми: «Лука Галамар» та «Шалений Молот»

Точніше сказати, брали участь у тендері на поставку Бердичеву модульного громадського туалету.

 


Про те, що місто незабаром побачить такі необхідні громадські вбиральні ми писали раніше. Але тоді, на сесії міської ради, озвучувалось, що три туалети разом зі встановленням вартуватимуть міському бюджету мільйон гривень. А на тендері, оголошеному 8 травня, очікувану вартість одного туалету зазначили у розмірі 426 тисяч гривень.

 


Лише глянувши на назви фірм, можна було б припустити, що їх засновником є один жартівник, але в документах вказані зовсім різні люди та різні житомирські адреси. Подали документи на тендер вони одного й того ж дня, 26 травня, і, скинувши за перший крок аукціону по одній тисячі гривень, швидко припинили торги. У підсумку, переможцем стало ТОВ «Лука Галамар», яке запропонувало поставити для підприємства «Бердичівкомунсервіс» туалет за 423 тисячі гривень.


У тендерній документації було креслення бажаного для замовника туалету, тому в мережі інтернет неважко було подивитись, а скільки ж вартують подібні модульні споруди.


І вже перші картинки на маркет-плейсах показали, що ціна їх може бути в рази меншою, ніж ціна бердичівського тендеру. Тут є схожі туалети по 85 тисяч гривень, по 125 тисяч гривень та навіть люкс-туалет за 143 тисячі гривень, котрий розміром навіть більший, ніж той, що намальований у тендерній документації.


Ось тут і можна було б кричати «Зрада!», але поруч, на інших сайтах можна знайти і пропозиції, які значно перевищують тендерний рівень цін, наприклад, за 540 тисяч гривень. Отже, сказати точно, зрада це чи перемога можна буде лише після того, як туалет привезуть та встановлять.

tualet2

tualet3

tualet4

tualet5

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.