Кладовища у Бердичеві будуть закриті для в’їзду транспорту — РІО Бердичів

Четвер, 23 Вересня

  • vistavka800

Кладовища у Бердичеві будуть закриті для в’їзду транспорту

Ще на позачерговій сесії міської ради, яка проходила вчора, міський голова подякував усім священнослужителям за те, що дотрималися рекомендацій на Великдень. Адже всі без виключення конфесії у Бердичеві підтримали звернення міської влади, віднеслися з розуміння, служби проводилися виключно в онлайн-режимі, люди сиділи вдома і святкували, освячення не було.

Тому все у місті пройшло спокійно, за що і звучала подяка. А сьогодні на засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради міський голова від імені всіх дякував начальнику поліції за роботу правоохоронців і нацгвардії та посилене патрулювання у ці дні. Міська влада сподівається, що і в поминальні дні, які згідно календаря припадають на найближчі вихідні, люди віднесуться з усією серйозністю та відповідальністю і не йтимуть на кладовища, щоб не створювати скупчення людей і не наражати на небезпеку себе та своїх рідних. А поліція, в свою чергу, буде продовжувати посилене патрулювання, та контролюватиме ситуацію у місті, аби так само, як і у великодні вихідні, обмеження та прохання були підтримані людьми.


На рахунок кладовищ, то по цьому питанню виступив заступник міського голови з питань ЖКГ, містобудування та архітектури Сергій Онофрійчук і спеціально для представників ЗМІ, які інформують населення, дав роз’яснення. Усі кладовища в місті будуть закриті для в’їзду транспорту. Крім того, найбільший акцент ставлять на центральному кладовищі, яке зазвичай відвідує велика кількість людей.


Будуть стояти пости, які не пускатимуть транспорт для під’їзду до кладовища з метою усунення скупчення людей. Поліція та нацгвардія проводитимуть патрулювання з метою недопущення заїзду з інших сторін, бо це вже буде прямим порушенням.
А взагалі, як зазначив Сергій Онофрійчук, бердичівлян просять мінімізувати відвідування, а ще краще – не відвідувати у ці дні кладовища. Поминальні дні все рівно усіма релігійними громадами будуть перенесені на дату після карантину і тоді, в утверджені священнослужителями дні, вже люди зможуть відвідати померлих родичів. Міський голова додав, що люди повинні розуміти той факт, що нині ситуація із захворюваністю не покращується, а погіршується, і те, що потрібно дотримуватися карантинних обмежень, рекомендацій і прохань.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.