У Бердичеві нарешті розпочався великий ремонт центральних вулиць — РІО Бердичів

Четвер, 28 Трв

  • Бердичівський Базар

У Бердичеві нарешті розпочався великий ремонт центральних вулиць

Про цю подію почали говорити ще на початку минулого року, коли стало відомо, що з державного бюджету було заплановано виділити 15 мільйонів на ремонт асфальтового покриття двох центральних бердичівських вулиць.

 


Ми писали про перипетії тендерів, які проводило обласне управління капітального будівництва (розпорядник цих коштів), як їх відміняли, блокували, відхиляли за надуманих причин неугодних їм підрядників, і так протягнули багато місяців. Врешті-решт, під кінець року визначили переможцем цих тендерів не місцевого підрядника, як було б дешевше, а фірму з Чернігівщини.

 


Хоча ця зима і була рекордно теплою та безсніжною, але випробовувати долю підрядник не став, і лише нещодавно на вулицях Бердичева побачили їх геодезистів. А вже від нинішньої середи на вулиці виїхала і будівельна техніка.
Розпочали ремонт зі сторони м’ясокомбінату, і будуть рухатись поступово аж до базару. Спочатку з дороги знімають верхній шар асфальту, на місце якого згодом будуть стелити нове полотно.


Будівельникам повезло, що нині на вулицях Бердичева транспортний потік чи не втричі менший, ніж зазвичай, томи вони без особливих труднощів регулювали потоки транспорту, направляючи їх по одній полосі, тоді як фрезерували іншу. І якщо вони так будуть і надалі швидко працювати, то цілком можливо, що встигнуть заасфальтувати центральні вулиці нашого міста ще до закінчення карантину.

doroga3

doroga4

doroga5

doroga6

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.