Проїзди на нових секторах центрального кладовища у Бердичеві асфальтують — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Проїзди на нових секторах центрального кладовища у Бердичеві асфальтують

07 квіт. 2020 З Офіційного порталу Бердичева

На нових секторах Центрального кладовища, що на Бистрицькій, асфальтують проїзди. Ще у 2019 році міський голова Василь Мазур доручив опрацювати питання щодо благоустрою цвинтаря, інформує заступник міського голови Сергій Онофрійчук.

На початку 2020-го з міського бюджету виділили кошти на виготовлення проєктної документації. Документацію виготовили, провели державну експертизу і вже наприкінці І кварталу частково виділили кошти на проведення асфальтування. У першу чергу, це стосувалося секторів на новому кладовищі, де до цього покриття було відсутнє взагалі. Покрити асфальтом планують і деякі інші ділянки, що потребують оновлення.


Взагалі, існують два проєкти з асфальтування проїздів на кладовищі вартістю по 1,5 млн. грн. кожен, продовжує Сергій Онофрійчук. Реалізація цих проєктів має повністю вирішити проблему зі станом міжсекторних проїздів на Центральному кладовищі. На сьогодні виділено 1,0 млн. грн., інформує, ці кошти спрямували на найбільш «гарячі» ділянки. З приводу стану проїздів надходили обґрунтовані скарги від містян, котрим доводилося проводити захоронення під час дощів.

У виконавчому комітеті приносять вибачення за доставлені незручності: скарги врахували і на меті мають продовжувати вже розпочаті роботи за наявності коштів. Адже багато чого залежить від того, як складатимется ситуація з коронавірусом.

 sektoru1

 sektoru2

 sektoru3

 sektoru4

 sektoru5

 sektoru6

 sektoru7

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.