В Бердичеві відбудеться семінар-тренінг для голів та бухгалтерів ОСББ — РІО Бердичів

Четвер, 9 Квітня

  • Бердичівський Базар

В Бердичеві відбудеться семінар-тренінг для голів та бухгалтерів ОСББ

24 лют. 2020 Управління ЖКГ МА

В рамках Проекту „Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень”,що фінансується Європейським Союзом та активно впроваджується в Україні, заплановано 25 лютого 2020 року провести в м. Бердичеві семінар–тренінг для бухгалтерів та представників ОСББ фахівцями з м. Києва.

Питання тренінгу:

1. „Бухгалтерський облік в ОСББ” (доповідач Юлія Лазебник – бухгалтер Проекту в Житомирській області).


2. „Презентація Програми „Енергодім”, що реалізується Фондом енергоефективності” (доповідач Оксана Рафальська – регіональний консультант
Проекту в Житомирській області).


3. „Мотивації залучення співвласників до прийняття спільних рішень” (доповідач Оксана Краплич – регіональний координатор ПРООН в Житомирській області).


Семінар-тренінг відбудеться 25.02.2020 о 14.00 годині в малому залі (другий поверх) приміщення Палацу культури ім. О.Шабельника. На семінар запрошуються голови об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста та бухгалтери.

super cinaВідео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.