На найнебезпечнішому перехресті Бердичева вже встановлюють світлофор — РІО Бердичів

Понеділок, 1 Червня

  • Бердичівський Базар

На найнебезпечнішому перехресті Бердичева вже встановлюють світлофор

Мова йде про перехрестя вулиць Житомирська та Цадика, яке знаходиться поблизу єврейського кладовища та управління газового господарства.

Саме тут неодноразово ставались дуже багато дорожньо-транспортних пригод, нерідко з постраждалими. Адже тут, після переїзду автівки додають швидкості, і вклинитись у цей потік буває вкрай небезпечно. Багато водіїв, які виїжджають з вулиці Цадика, і потребують повороту наліво вже давно здогадались, що можна робити більш безпечний маневр, коли повертати не наліво, а направо, а потім, біля заправки «Wog», розвертатись в напрямку центру.


Довгий час в місті точились дискусії щодо того, щоб облаштувати біля кладовища пішохідний перехід, адже сотні паломників наражаються на небезпеку, коли переходять дорогу від автобусів, які зазвичай паркувались біля районної поліклініки, до святині на кладовищі. Але тоді говорили, що на близькій відстані від переїзду такий перехід робити не можна (хоча з іншої сторони переїзду він завжди був). І ось тепер, на регульованому світлофором перехресті можна буде безпечно переходити і пішоходам.


Для встановлення світлофору підприємство «Бердичівкомунсервіс» ще в минулому місяці оголосило тендер, який виграла (без конкурентів) місцева фірма «Бердичівспеценергобуд», яка зголосилась встановити світлофор за 284 тисячі гривень. Для прикладу, нещодавнє встановлення світлофору у Гришківцях коштувало майже мільйон гривень, які освоїла кіровоградська фірма.


Незабаром подібний світлофор буде встановлено також на перехресті вулиць Короленка та Житомирської, де теж траплялось чимало ДТП, особливо за участю пішоходів. А якщо сюди додати плани про встановлення ще й світлофору на перехресті Житомирська – Шкіряників, то зрозуміло, що для водіїв їхати з центру до м’ясокомбінату, або навпаки, стане трохи довше, але безпека як водіїв, так і пішоходів, того варта.

svitlo1

svitlo2

 

super cina

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.