Сортування сміття, знесення вбиралень та покарання за порушення благоустрою планують у Бердичеві — РІО Бердичів

Сортування сміття, знесення вбиралень та покарання за порушення благоустрою планують у Бердичеві

Для початку варто зазначити, що у Бердичеві такі правила благоустрою оновили і нині, як було зазначено на засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради, контроль над дотриманням цих правил переходить в активну фазу. Якщо у січні на це ще уваги такої не звертали, адже місяць був насичений святами, вихідними і бердичівлянам дали час відпочити, то нині інспектори з благоустрою «візьмуться за порушників».

Причому під приціл підпадатимуть всі: підприємці, управителі багатоквартирних будинків, голови ОСББ, звичайні громадяни. За словами першого заступника міського голови Романа Левицького, місто повинне бути чистим не лише після проведеного двомісячника благоустрою, який зазвичай починається з 01 березня і в якому беруть участь організації, установи, депутати, журналісти і всі охочі бердичівляни, а постійно. Для цього, переконаний, потрібно перевіряти території навколо об’єктів, будинків тощо, і у разі засміченості, нерозчищених хащ та інших виявлених порушень притягати до адміністративної відповідальності власників. Тоді і проблема зі сміттям не буде такою масштабною, тим більше, як сказав перший заступник міського голови, проблеми з вивозом сміття ТОВ «Полісся Екосфера» вже вдалося врегулювати, є певні нюанси, але вони незначні.


Місто буде поділене на своєрідні сектори або, простіше кажучи, за кожним ОСББ, організацією, приватним будинком, магазином, торговим центром, установою тощо буде закріплена територія, яку власник повинен тримати у чистоті і порядку. Кожному керівникові розкажуть про їхні обов’язки у питанні благоустрою і покарання у разі невиконання цих обов’язків. А взагалі, як було зазначено, усі, в тому числі і жителі приватного сектору, повинні ознайомитися з новими Правилами благоустрою, які розміщені на Офіційному порталі Бердичева.


Також Роман Левицький розповів присутнім, що окремо будуть перевіряти і тимчасові споруди у вигляді кіосків, контейнерів, павільйонів, металевих гаражів. Ті, які незаконно встановлені і власники яких не мають на них дозвільних документів, будуть демонтовані. Крім того, міська влада нині активно взялася за знесення старих дворових туалетів, які давно закинуті і якими не користуються люди.


Насамкінець міський голова і від себе додав, що все проводитиметься у комплексі, нагадавши і про малі очисні споруди, які повинні на підприємствах облаштувати керівники для того, аби скидання стічних вод відповідало нормам. А взагалі міська влада вкотре повторює, що варто перейти повністю на євроконтейнери. Більше того, після візиту до Франції, Василь Мазур запевнив, що варто переймати досвід інших країн у плані сортування сміття і у Бердичеві цим також займуться.

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.