«Полісся-Екосфера» нарешті почало боротьбу з бердичівськими боржниками — РІО Бердичів

Четвер, 24 Вересня

  • Бердичівський Базар

«Полісся-Екосфера» нарешті почало боротьбу з бердичівськими боржниками

Причому одразу ж пригадуються слова власника підприємства на тому таки конкурсі на визначення виконавця послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів на запитання заступника міського голови щодо прийняття мір до боржників у вигляді складених протоколів. Адже на засіданні адміністративної комісії її члени розглядають протоколи про заборгованість того чи іншого бердичівлянина за послугу з теплопостачання, водопостачання, утримання будинку на балансі ВЖРЕП тощо. І позитивні результати є, бо люди сплачують або всю суму повністю, або частину і складають договори реструктуризації.

А от протоколів про борги за вивезення сміття чомусь не було, як і самих представників підприємства на засіданні, лише дуже поодинокі випадки неукладених договорів, за що штрафують по статті 152 КУпАП, а це, на хвилинку, від 340 до 1360 грн., що теж немало, проте таких випадків можна порахувати на пальцях однієї руки.


Так-от, власник «Полісся-Екосфера» чітко і ясно зазначив, що протоколи для них – неефективний спосіб, вони подають на боржників до суду. Хоча тоді усім така позиція була дивною, адже потрібно ж оплачувати судовий збір, витрачати час, а тут все легко і просто – склали протокол на людину, її визвали на засідання адмінкомісії, протокол розглянули і прийняли відповідне рішення.


Аж ось на засіданні адмінкомісії, що проходило цієї середи, на подив усіх присутніх, було розглянуто одразу п’ять протоколів на бердичівлян, які мають заборгованість перед ТОВ «Полісся-Екосфера». З усіх випадків лише одна жінка, на яку був складений протокол, з’явилася на адмінкомісію, їй все роз’яснили, призначили, звісно ж, штраф, але вона обіцяла потроху виплатити борг. І це ще в неї він був, так сказати, один із двох найменших – 1007 грн. Ще одна заборгованість складала майже 994 грн., а далі суми зростали, причому конкретно: 1398 грн., 1553 грн. і рекордних майже 2769 грн.


Голова адмінкомісії Сергій Онофрійчук зазначив, що це потрібно не один рік не платити, аби мати такі борги. Також додав, що у разі несплати, а борг ростиме й надалі, ТОВ «Полісся-Екосфера» звернеться до суду і навіть виграє справу, після чого все рівно доведеться або самому погашати борг, або ж, якщо боржник – пенсіонер, суму вираховуватимуть із пенсії. Нинішні ж призначені комісією штрафи у разі несплати протягом 15 днів будуть подвоюватися.


Як би там не було, а справа зрушена з мертвої точки, протоколи працівники підприємства почали складати, що, як-не-як, а дасть змогу покращити ситуацію із оплатою вивозу сміття. Адже через такі борги доводиться страждати і сумлінним платникам, які щомісяця платять за послугу, а сміття в дворах сміттєвози вивозять нерегулярно, що й призводить до аж ніяк не мальовничих картин біля контейнерів у дворах і скарг бердичівлян. І це в 5 осіб, на яких складено протоколи, загальна сума становить майже 8000 грн., а таких боржників у місті явно не одна сотня. А чи продовжить підприємство в такому ж дусі боротьбу з боржниками, покажуть наступні засідання адміністративної комісії.

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.