Тріснутий будинок по вулиці Чкалова у Бердичеві відремонтують — РІО Бердичів

Понеділок, 29 Листопада

Тріснутий будинок по вулиці Чкалова у Бердичеві відремонтують

Наприкінці серпня, а вже потім і на початку вересня ми повідомляли про ситуацію, в якій опинилося кілька родин, що проживають у будинку по вулиці Чкалова, 6.

Тут одна частина двоповерхівки вкрилася велетенськими тріщинами, щодня наражаючи сім’ї на небезпеку. Проблема, нагадаємо, тягнеться не один рік і щоразу тріщини замазували та ставили на них маячки з указанням дати їх встановлення. Проте цього разу проблема дійшла до свого піку, бо терпіти мешканці будинку вже не мали сил. Тим більше, що у цій його частині проходить біля тріщин газова труба і якщо стіна з’їде, то може наробити горя.


Комісія тоді ж виїздила на місце і проводила обстеження, було складено відповідний акт. Первинно були виконані певні роботи по укріпленню стіни, аби вона передчасно не зруйнувалася, а далі мешканцям квартир, у яких всередині картина не краща, сказали чекати висновків проектного інституту щодо можливих варіантів ремонту будинку.


Після отриманого висновку та виготовлення технічної документації, як і зазначав раніше заступник міського голови з питань ЖКГ, містобудування та архітектури Сергій Онофрійчук, питання і було винесене на позачергову сесію міської ради, аби прийняти рішення про виділення коштів з міського бюджету на ремонт.


Мова йде про суму у розмірі 820 тисяч гривень, спрямовану на ремонт несучої стіни будинку. Тобто, як пояснив заступник міського голови, буде укріплено фундамент, перенесено газову трубу та труби водопостачання, через які у разі проривів будинок підтоплює вода. Крім того, буде встановлено ще й підпорки та стяжки, щоб укріпити стіну. На момент проведення ремонтних робіт мешканців квартир, що знаходяться в тій частині будинку, тимчасово відселять.

 

super cina

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.