Мама загиблого в АТО бердичівлянина звернулася до міської влади за допомогою — РІО Бердичів

Понеділок, 29 Листопада

Мама загиблого в АТО бердичівлянина звернулася до міської влади за допомогою

Про звернення мами загиблого у 2015 році в зоні АТО бердичівлянина Олександра Венгера до міської влади з проханням допомогти вирішити складну ситуацію стало відомо на позачерговій сесії міської ради, що проходила у п’ятницю, 18 жовтня. Також було на Офіційному порталі оприлюднено проект рішення про надання матеріальної допомоги бердичівлянці.

Ніна Григорівна Венгер звернулася із заявою про те, що в її будинку необхідно замінити систему мережі опалення, яка вийшла з ладу. Не за горами похолодання та морози, адже зима наближається, а жінка не зможе опалити власний приватний будинок. Більше того, самотужки провести відповідні роботи по заміні мережі опалення у матері бердичівського Героя попросту немає можливості через відсутність потрібних коштів.


На сесії депутати розглянули дане питання і заступник міського голови з питань ЖКГ, містобудування та архітектури Сергій Онофрійчук зазначив, що відповідна комісія провела обстеження даного будинку і підтвердила непридатність нинішньої системи опалення.


Одноголосно депутатами було прийняте рішення про виділення Ніні Григорівні Венгер - матері загиблого учасника бойових дій - матеріальної допомоги у розмірі 30 тисяч гривень. Фінансове управління перерахує ці кошти Головному розпоряднику коштів міського бюджету - Управлінню праці, сім’ї та соціального захисту населення виконавчого комітету. Контроль за виконанням цього рішення покладено на постійні комісії соціально-економічного розвитку, енергоефективності, бюджету, фінансів і цін та охорони здоров’я, освіти, культури та соціального захисту, спорту, туризму, молодіжної політики.

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.